Taylor Swift fan-sitedaily blog

5 rokov od vydania RED!

Publikované 22.10.2017 v 20:55 v kategórii From me, prečítané: 91x

Štvrtý album RED od našej Taylor Swift bol vydaný presne pred piatimi rokmi. Neuveriteľné však?
Album bol veľmi dobre prijatý špecializovanými kritikmi a získal konečný priemer 77 bodov, a Taylor tak získala titul jednej z najviac uznávaných spevákov. 
Album získal 4 nominácie na Grammy, vrátane albumu roka, ale bohužiaľ ani jednu z nominácii nepremenil. Veľa kritikov a fanúšikov hovorí, že Red je určitým spôsobom nedocenený a mal získať cenu Grammy. Podľa mnohých to bol jeden z najlepších albumov vôbec. Mňa na ňom fascinovala tá "prirodzená jednoduchosť" a to mi teraz pri novej Taylorinej tvorbe chýba.

Komerčne mal album tiež úspech a albumu sa predalo zhruba 1,208 miliónov kópií len v Spojených štátoch. Celosvetovo sa odhaduje, že sa albumu RED predala okolo 7 miliónov kópií.
❤ #5YearsOfRED

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 23.10.2017 v 12:27 tak to je už tak dlho ? ani by som nepovedala, mno aj napriek tomu, že nezískal Grammy si memusí trhať vlasy, ona ich má a povedala by som, že ich práve ona na docenenie nepotrebuje aj keď je to určite pre spevaká skvelá vizitka, ale aj tak :D, hlavne, že to ocenia fanúšikovia :)


 • Taylove 23.10.2017 v 21:44 Určite si na novú Taylorinu tvorbu zvykneš. Tiež mi trvalo zvyknúť si na jej album 1989 a teraz ho často počúvam.


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 24.10.2017 v 14:13 To je neivěřitelné, jak ten čas letí, jako by to bylo včera, co album vyšel, pořád si ráda přehrávám oblíbené písně na spotify :)


 • kaja 25.10.2017 v 14:08 Ubehlo to strašne rýchlo, ešte teraz si pamätám, ako som stále počúvala "We Are Never Ever Getting Back Together" a "I Knew You Were Trouble" a ak sa mám priznať, tiež mi chýba tak jej "jednoduchá tvorba". Nie že by jej terajší album obsahoval zlé pesničky, ale celkovo sa mi RED páčil viac.


 • Ivet 27.10.2017 v 23:43 Páni 5.let je opravdu dlouhá doba, ani bych netušila, že už je to tolik let. Red album patří k mým oblíbeným moc jsem si písničky z něj oblíbila. Hlavně mám ráda stejnojmennou píseň "Red", kterou si pouštím teď docela často. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?