Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ako dopadlo Taylorine pojednávanie o obťažovaní rádiovým DJ-om?

Publikované 21.07.2017 v 16:10 v kategórii News, prečítané: 110x

Taylor Swift a jej právnický tím získali malé víťazstvo v ich právnej bitke s Davidom Muellerom, bývalým rozhlasovým hostiteľom na stanici Denver. 
Ak si pamätáte, tak v tomto prípade išlo o to, že David chytil Taylor za zadok, čo môžete vidieť aj na fotke. Stalo sa to počas meet-and-greetu v roku 2013. No a Taylor na neho podala žalobu.
Americký okresný sudca William Martinez umožnil Tayloriným právnikom požiadať o dvojhodinovú nahrávku Muellera, ktorá bola nahratá počas rozhovoru s jeho šéfom Robertom Callom, deň predtým, než bol z práce vyhodený. V najnovších súdnych dokumentoch, ktoré získal The Post, Mueller pripustil, že zničí alebo stratí štyri elektronické zariadenia vrátane mobilného telefónu, notebooku, iPadu a počítača. Mueller vraj mal zničiť svoj notebook tak, že roztieral kávu po klávesnici.

"V stredu federálny sudca sankcionoval Muellera za zničenie viacerých elektronických zariadení, ktoré obsahovali kľúčové dôkazy tohto prípadu," z denníka Denver Post.

Martinez je presvedčený, že nahrávka je dôležitým dôkazom na falošné tvrdenie, že Mueller zmenil svoj príbeh a Taylor vlastne nenapadol.
Celé súdne konanie však ešte neprebehlo. Stane sa tak o pár týždňov, a vraj to bude verejné, bude tam tlačovka a média. Akonáhle sa objavia ďalšie novinky dám vedieť!

Kopírovať jedine so zdrojom! 

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Sarah 21.07.2017 v 18:24 No mne to celé príde nejaké divé. To na neho hned musela dávať trestné oznámenie ?!


 • Steeeva 21.07.2017 v 18:56 teraz nechcem znieť ako analfabet ale ja som o tom nepočula a ani to neregistrovala nikde, mno jednoynačne ma to ohromilo a je určite dobre, že to nenechala len takto a pohnala to na súd, k tomu je to ešte verejne takže máme sa na čo tešiť :DDD, určite to bude všade


 • taylorswift.infoblog.sk 21.07.2017 v 19:17 Sarah, určite by sa žiadnej žene nepáčilo keby ju na verejnosti chytá niekto cudzí za zadok alebo za gaťky to tuším bolo, keďže mala šaty... On sa jej ani neospravedlnil nič a dokonca to popieral. :D


 • Anonymný 21.07.2017 v 19:18 Som rada, že sa k tomu takto postavila


 • kaja 22.07.2017 v 14:46 Tiež o tom počujem úplne prvýkrát... No tiež sa mi to zdá trochu prehnané, ale na druhú stranu vôbec by si takéto niečo nemal dovoľovať a keď sa za to ani neospravedlnil...


 • Sarah 22.07.2017 v 17:34 Jasne ze by to nikomu nebolo prijeme, ale mohla to riesit hned vtedy na mieste.
  Ale vsak je to jej vec a takto bude hned kazdemu jasne, ze ju nema obtazovat.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?