Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ako prebiehala transformácia na Zombie Taylor?

Publikované 16.09.2017 v 14:36 v kategórii News, prečítané: 71x


Hovorila som si čo keby Taylor prepustila aj nejaké behind the scenes video z natáčania klipu "LWYMMD". Je mi troška ľúto, že singel nepropaguje prostredníctvom médii a už ju nemáme možnosť počuť alebo vidieť tak ako po minulé roky v telke či magazínoch. Určite však verím, že pred vydaním albumu sa nejaká tá televízna propagácia snáď konať bude. Viem, že má na to svoje dôvody a určite nájde aj nové spôsoby ako nám priblížiť jej novú tvorbu. Som zvedavá aké videá vlastne vyjdu v spolupráci s Taylor Swift NOW. Dúfam, že sa dostanú nejakým spôsobom aj ku nám, keďže túto službu môžu využívať cez AT&T len v USA.

Včera nás však Tay milo prekvapila a objavilo sa video z maskérne, ako robili Zombie Taylor. Škoda, že je video iba kratučké, no je to sneak peek takže si myslím, že sa čoskoro objaví celé BTS video.

Look What You Made Me Do - Sneak Peek: Zombie Transformation!

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Swift Updates (@taylorswift_updates), Sep 15, 2017 o 1:23 PDT


Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Vikina 16.09.2017 v 16:49 Taylor ešte aj ako zombie vyzerá skveloo :D :D ♥


 • Uthande 16.09.2017 v 22:15 Rozhodně vypadá skutečně jako zombík a kdybych ji viděla někde k večeru, tak se ji leknu a uteču :D


 • kaja 18.09.2017 v 18:24 Určite tam musela presedieť veľmi dlhú dobu, kým z nej urobili perfektné zombie :D Neviem, či by som vydržala tak dlho sedieť, ale dúfam, že sa uvidí aj dlhšie video, aby sme mali podrobnejší prehľad ako to vyzeralo :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?