Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ako sa spolupracovalo fotografom Mert & Marcus s Taylor?

Publikované 16.09.2017 v 14:41 v kategórii News, prečítané: 65x

Dnes tu máme aj jeden čerstvý rozhovor s Mertom Alasom a Marcusom Piggottim, ktorí fotili cover pre Reputation a v rozhovore hovoria aké to bolo spolupracovať s Taylor. Odkaz na rozhovor mi poslal opäť Patrik. 
Patrik je nová posila v tíme a bez jeho pomoci by som sa nezaobišla. Začal mi pravidelne posielať odkazy na najnovšie rozhovory a vďaka nemu vám teraz nič neunikne. 
Takýmto spôsobom by som ho chcela privítať na blogu!
Taylor&Mert

Vy dvaja ste práve nafotili obal albumu Taylor Swift pre Reputation; aké to bolo s ňou pracovať? Bola to spolupráca?

Mert: Úžasné! Super spolupráca; má neuveriteľné fotografické oko. Prvýkrát, čo sme s ňou spolupracovali to bolo pred niekoľkými rokmi, no potom sme sa stretli tam a tam. Páči sa mi, keď má niekto svoj názor a uhol pohľadu a Taylor mala neuveriteľný uhol pohľadu. Mali sme veľa rôznych nápadov, ktoré sme plánovali pred natáčaním a potom v ten deň sme všetko zmenili a hovorili sme si: možno by sme to mali urobiť takto a možno takto. Bola to úplne príjemná spolupráca. Je to úžasné kuriatko.
Počul si nový album?
Mert: Áno!
Počul si ho celý?
Mert: Nie celý album, ale to, čo sme počuli, bolo dobré.

Kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • kaja 18.09.2017 v 18:21 Je super, že tu máš novú posilu, takže ho týmto spôsobom vítam aj ja, dúfam, že sa vám tu bude dariť ešte viac ako doteraz. Čo sa týka rozhovoru, škoda, že je tak krátky. Ale o Tay sa pekne vyjadruje, je vidieť, že sa im spolupracovalo dobre :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?