Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ako si vedie Taylor na Spofity?

Publikované 29.04.2017 v 12:27 v kategórii News, prečítané: 83x

Taylor iba so šiestimi skladbami v streamovej službe Spotify je podľa štatistík stále jednou z najviac počúvaných interpretov v tejto svetovej streamovej službe. Tay má zhruba 19,678,114 prehratí mesačne.

Na tejto platforme vedie momentálne Taylorina najlepšia priateľka Selena Gomez, ktorá má viac ako 30 miliónov prehratí jej skladieb mesačne.
Momentálne je na Spotify od Taylor Swift k dispozícii “I Don’t Wanna Live Forever”, "Safe & Sound" a “Eyes Open” (zo soundtracku The Hunger Games), "Crazier "(zo soundtracku k Hannah Montane: The Movie), a piesne “You Belong With Me” a “Love Story” z jej druhého albumu," Fearless ", ktoré sú však k dispozícii na iných albumoch, ktoré nepatria Taylor.
So šiestimi piesňami sa Taylor umiestnila pred spevákmi ako Lorde, Beyoncé, Lady Gaga, Lana Del Rey, Christina Aguilera, Britney Spears či Demi Lovato.
Avšak, keď zoberieme do úvahy, tak všetci títo speváci poskytli kompletne celú diskografiu do streamovej služby, zatiaľ čo TayTay iba pár piesní.
Nie je to šialené ?! Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 02.05.2017 v 18:15 Jsem ráda, že se Taylor stále tak daří, zaslouží si to, protože její písně se mi jen tak neoposlouchají :)


 • Ivet 03.06.2017 v 20:47 Je skvělé, že se Taylor tolik daří na Spotify, i když tam má pouze pár písní. Mohlo by jí to trošku popostrčit, aby dala zpět na tento hudební portál svou veškerou tvorbu. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?