Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ako Taylor balila fanúšika

Publikované 18.09.2017 v 19:40 v kategórii From You, prečítané: 86x

Dnes mi na mail prišiel tento cute článok od Taylove. Možnosť ste nad tým niekedy dumali aj vy a možno vás Taylorine slová zaskočia rovnako ako mňa. Preto som inak nemohla, a tak som sa rozhodla uverejniť celý článok:

O Taylor je známe, že si prešla už mnohými vzťahmi. Odkedy je populárnou speváčkou po jej boku sa objavili herci, hudobníci... skrátka muži z rovnakých sociálnych kruhov. Veď aj súčasným Tayloriným priateľom je britský herec Joe Alwyn. Nie nadarmo sa hovorí: Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. 

A predsa mi už neraz skrsla v hlave myšlienka či by bolo možné, aby žena formátu Taylor Swift začala randiť trebárs s fanúšikom, ktorý by jej padol do oka na jednom z jej koncertov. Zhodou náhod sa mi pred časom dostalo aspoň čiastočnej odpovede na moju dilemu. 

V jednom rozhovore z roku 2008 pre magazín Rolling Stone Taylor uviedla: "Raz, asi pred rokom a pol, som vystupovala na jednej vysokej škole a na konci som podpisovala autogramy, keď som si všimla chlapca, ktorý vyzeral ako Denny z Kliniky Grace. Bola som tak posadnutá Dennym z Kliniky Grace a on zomrel a bol mojím obľúbencom a trpím touto divnou posadnutosťou tou postavou. Takže som s tým chlapcom nadviazala očný kontakt a mala som rad ľudí čakajúcich na autogram a on čakal na jeho konci, až prišiel ku mne. Len tak sme sa rozprávali, držal fotku na podpis a ja som schmatla jeho ruku a napísala na ňu svoje číslo." "Nežartujem " pokračovala. "Bolo to jediný krát v živote, čo som spravila niečo tak odvážne. Ale on sa tak veľmi podobal na Dennyho, no ták!" "(Denny) bol najlepšia postava, aká kedy bola v Klinike Grace. Bol ten pravý pre Izzy. Bola by navždy šťastná, keby nezomrel, ale on tragicky zomrel na zástavu srdca," vysvetľovala Taylor svoje pobláznenie. "Bol tak zlatý a hral ho Jeffrey Dean Morgan, môj obľubený herec. Je to smutné. Vždy hrá ľudí, ktorí zomrú, pretože je úžasný herec a nechcete ho vidieť zomrieť, takže vždy zomrie." A ako dopadlo balenie? "Nezaujímala som sa ďalej. Myslela som si niečo ako: "Spamätaj sa! Napísala si svoje číslo na cudziu ruku. Spamätaj sa!" 
Odkaz na pôvodný článok: 
https://web.archive.org/web/20090124152347/http:
//www.rollingstone.com/blogs/smokingsection/2008/12/the-unabridged-taylor-swift.php
S láskou Taylove!

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Taylove 18.09.2017 v 21:40 Ďakujem za uverejnenie! Vidím, že mail zrušil odseky, tak to trošičku uprav, aby to bolo čitateľnejšie.


 • lovelyflower23 18.09.2017 v 22:14 Také mě to napadlo.Ten nadpis mě celkem zmátl.
  Jinak jsem věděla, že T.S. s žádným fanouškem asi nerandila.


 • Steeeva 19.09.2017 v 09:08 juuu tak to by som od nej nečakala, že niečo také spraví ale čo veď aj ona je len človek taže asi prečo nie, je to naozaj zábavný článoček, dobre, že si ho pridala :)


 • Vikina 19.09.2017 v 16:00 To je tak cute :D :D ale čudujem sa Tay že to fakt urobila lebo to mohol ktokoľvek zneužiť :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?