Taylor Swift fan-sitedaily blog

Aktuálne: Selena o Taylor

Publikované 04.11.2017 v 13:11 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 90x

Selena Gomez prerušila svoje ticho ohľadne Novej Taylor Swift znie názov článku z webu Refinery, ktorý som pre vás preložila.
Dôležitou členkou stále sa zmenšujúcej skupiny Taylor Swift je samozrejme Selena Gomezová, od ktorej sme všetci chceli počuť o transformácii Taylor. V nedávnom rozhovore so Zane Loweom na Apple Music Show Selena konečne odhalila, čo ona skutočne cíti ohľadom novej Taylor a jej nadchádzajúceho albumu Reputation.

Počas rozhovoru hovorila Selena Gomez o svojej novej piesni "Wolves", ktorá vznikla v spolupráci s producentom EDM a DJom Marshmellom. Napriek tomu, že väčšinu času, keď redaktor hovoril s Gomezovou sa venovala svojej kariére a hudbe, ale nenechal si ujsť príležitosť získať od nej komentár na speváčku a jej dobrú kamarátku- alebo čokoľvek je- Taylor Swift. V posledných pár minútach rozhovoru Lowe hovorí Selene: "Je zrejmé, že tento rok vychádza veľa dobrých nahrávok, človeče, počula si album od Taylor?" Potom, bez toho, aby čakal na odpoveď, pokračuje vzrušene: "Je to dobré? Čo môžeme očakávať? Je to neuveriteľné?"

Selena odpovedala dobromyselným smiechom a povedala, "Áno. Mimochodom dá sa očakávať niečo menej? Sranduješ? Je to skutočne inšpirujúce. Je naozaj cool obklopiť sa ľuďmi a byť zapojený s ľuďmi, ktorí menia spôsob diktujúci to čo milujú- či už sú to herci, alebo muzikanti- a ona je jedným z tých ľudí, ktorí v tom budú pokračovať."

Na záver rozhovoru povedala Selna Loweovi: "Ja ju mám samozrejme veľmi rada a chcem aby robila to čo robí. Som veľmi hrdá a som jej najväčší fanúšik." Pozrite sa, na rozdiel od niektorých ľudí, Selena Gomezová miluje novú Taylor rovnako ako tú starú.

zdroj: http://www.refinery29.com/2017/10/178424/selena-gomez-taylor-swift-reputation-album-reaction

Speváčka novinky "Wolves" odhalila, že Taylor Swift ju nechala vypočuť si skôr nový album, ktorý dáva veľa otázok, ktoré sme mali o ich priateľstve počas posledných pár rokov. Minulý rok, keď Selena Gomez organizovala svoju vlastnú párty na 4. júla, namiesto toho, aby sa zúčastnila párty u Taylor. A minulý December ani nezagratulovala Swiftovej ka narodeninám. Preto sme všetci premýšľali o ich vzťahu... Ale v skutočnosti mala Gomezová možnosť si vypočuť Reputation ešte pred oficiálnych výjdením a na album hovorila len samé pozitívne a dobré veci. Vyjadrila sa tiež, že Taylorina "transformácia" nijako neozvplyvnila ich priateľstvo.

Toľko preklad článku, niektoré časti som preložila volnejšie, niektoré z pôvodného článku som vynechala. Dúfam že je to všetko pre vás pochopiteľné a čitateľné. Mne sa tento príspevok celkom páči. Vaše názory čakám nižšie. Izabel.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Vikina 04.11.2017 v 18:41 Je to zaujímave a mám rada rovnako ako Taylor a Selenu a som rada, že Sel aj naďalej podporuje Taylor a stále sú dobré kamarátky ♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?