Taylor Swift fan-sitedaily blog

Čas vánoční.

Publikované 20.12.2017 v 20:20 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 56x

V češtine názov tohto článku znie lepšie, však ?
V obchodoch som tento rok videla prvé vianočné ozdoby začiatkom septembra. To bolo nepochybne dosť skoro. Neskôr sa k tomu ako obvykle pridali cukrovinky s mikulášskou tematikou a potom reklamy lákajúc kupovať darčeky a všetko možné, len aby bol na štedrý večer plný stôl. Verím, že nechcete mať stres ale namiesto toho si prípravu na vianoce užijete a budete z toho mať hlavne radosť.
Teraz je ale skutočne čas predvianočný, obdobie adventu, prinášajúce jedinečnú atmosféru. Tento rok to vychádza tak, že posledná adventná nedeľa pripadá na Šterdý deň. Takže v podstate to trochu skracuje samotné adventné obdobie.
Aby ste ho prežili čo najlepšie, možno vám pomôže zoznam, aby ste na nič nezabudli a pripravili si všetko čo chcete. Aby vám neušli typicky vianočné aktivity a činnosti. Spravte si zoznam koho chcete obdarovať darčekmi a premyslite si čo by ste chceli na sviatky upiecť. Rozveseliť si deň môžte aj veselým vianočným svetrom a večer poteší šálka horúceho čaju a počúvanie kolied. Nezabudnite na knihy s vianočnými príbehmi. Tie milujem. Tie hlavné vianočné sviatky síce trvajú len pár dní, ale napriek tomu je týmto krásnym sviatkom venovaným kopu kníh.
A práve aj to čakanie na Vianoce môže byť tým najkrajším časom. Urobte si advent výnimočným užite si krásne sviatky s tými, ktorých máte radi.
Pridávam kalendár na posledný mesiac v tomto roku! Veľmi jednoduchý, príjemne vianočný, s Emmou Stone a zakrúžkovanými dôležitými dátumami.
Chceli by ste tento mesiac ešte nejaký príspevok s vianočným čítaním a DIY ?
Krásny predvianočný čas.
S láskou Izabel.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?