Taylor Swift fan-sitedaily blog

Chatrč

Publikované 25.07.2017 v 08:19 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 81x

Ahoj milé Swifties,
dnes vám chcem odporučiť jeden film. Je fakt úžasný. Veď preto o ňom idem písať. A fakt to má dokonca zase aj nejaký súvis s Taylor.

Určite ste zachytili že nedávno vyšiel film Chatrč. Ak aj nesledujete program kín, ide o dosť známu vec, takže ste to možno videli ako reklamu na internete, alebo ste to len tak zachytili z počutia. Film bol spravený podľa knihy o ktorej bolo dosť počuť, Už dávnejšie. Vtedy keď vyšla kniha s týmto názvom, stal sa z nej diskutovaný bestseller.
Autorom je W.P. Young a v slovenčine sa prvý krát objavila v roku 2009. Svetovo je predaných vyše 6 miliónov výtlačkov. Fanúšičkou toho diela sa stala aj jedna pani, ktorá vraj kúpila desiatky kníh a potom ich rozdávala známym. A nakoniec nahovorila svojho manžela aby tento príbeh sfilmoval. A tak sa Gil Netter stal producentom filmu Chatrč.
Dej filmu sa začína v detstve hlavnej postavy- o tom ako sa žilo malému Mackenziemu a ako dospel a založil si vlastnú rodinu. Zdá sa že je šťastný, má všetko čo si človek môže priať, no v podstate má na duši staré rany k čomu sa pridá ešte aj rodinná tragédia. A už nechcem prezrádzať viac z deju. Tak ešte možno ešte trochu. Pointou je list, ktorý Mack záhadne dostane. Neverí, že Boh by ho mohol niekam reálne pozvať na stretnutie. A potom začnú mať veci taký priebeh že budete v takom očakávaní ako samotná hlavná postava. Neriešte či veríte, alebo nie. Len počúvajte to posolstvo. Je tam množstvo krásnych myšlienok, z ktorých je určite nejaká práve pre vás.
Chcem vám len povedať, že akýkoľvek máte podľad na svet, tento film vám veľa ukáže. A keď ho začnete pozerať, pozrite si ho až dokonca. Možno až dokonca titulkov, aby ste počuli soundtrack a aby vám dozneli myšlienky v hlave.

A keď som pri hudbe k filmu, tak oficiálny soundtrack naspieval Tim McGraw s Faith Hill. Pieseň sa volá "Keep your eyes on me" podľa vety, ktorú povedala postava Ježiša vo filme Mackenziemu- "Len sa pozeraj na mňa, neodvracaj odomňa svoj pohľad, len so mnou to zlé môžeš prekonať."
Áno, a je to práve ten Tim McGraw- obľúbený spevák Taylor Swift, o ktorom napísala svoj prvý veľký hit a s ktorým neskôr naspievala country pieseň "Highway don't care" A Tim si vo filme zahral tiež- vedľajšiu úlohu rodinného priateľa a suseda, veľkého dobráka a milého chlapa.

Dúfam že som vás presvedčila a nalákala si tento film pozrieť a myslím že aj Taylor si ho už určite pozrela :)
Izabel

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • crazy-cloverleaf 25.07.2017 v 14:49 O tomhle filmu jsem něco málo zaslechla, ale nějak jsem mu nevěnovala pozornost.
  Nicméně teď budu kvůli zdravotním problémům ještě nějakou dobu doma, tak se na něj určitě kouknu. Děkuju za tip. :))


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?