Taylor Swift fan-sitedaily blog

Christmas layout

Publikované 21.12.2017 v 19:06 v kategórii info o blogu, prečítané: 56x

Layout by me / Spokojnosť: 56% / Season layout

Ahojte drahé Swifties,

Vianoce sú už neúprosne za dverami, no a dnes je určite pre mnohých z vás posledný deň kedy ste boli v škole a začínajú sa vytúžené prázdniny alebo či už predposledný deň v práci pred zaslúženým odpočinkom. Určite ste sa už pustili doma do veľkého upratovania a začali piecť. Ja som konečne prišla domov z intraku a zo skúšky a zatiaľ musím povedať, že sú ako tak úspešne zvládnuté. Po novom roku ma čakajú tie najnáročnejšie tak mi prosím držte palce. Na vysokej škole je fajn to, že sa nemusíte celý semester učiť pravidelne no keď príde skúškové obdobie je to hotová pohroma. 

No vráťme sa radšej opäť ku blogu.
Najskôr chcem vysvetliť ešte vec čo ste si možno všimli, že sa akoby design stránky posunul medzičasom doprava alebo bol asi dva dni výpadok stránky. Infoblog mal nejakú aktualizáciu, tak sa neplašte. Nepáči sa mi táto zmena, keďže to podľa mňa celé domrvili a niektoré veci už nejdú nastaviť tak ako predtým... Nuž ale čo už.

Rozhodla som sa, že je konečne čas naladiť aj tento blog do pohodovej vianočnej nálady. Chcela som najskôr urobiť celkom niečo iné no všetky layouty som doteraz robila cez pickmonkey internetový program, ktorý prednedávnom akosi spoplatnili. Tak som musela nájsť inú alternatívu a odznovu sa učiť robiť v inom editore. Nevyšlo to podľa mojich predstáv no verím, že to vystihuje tú pravú vianočnú atmošku a sľubujem, že ďalší layout bude prepracovanejší. Na nový lay som použila titulnú fotku z magazínu Vogue, fotku z photoshootu pre projekt TAYLORSWIFTNOW a random fotku z tohtoročných vianočných koncertov. Pozmenila som aj ako vždy malú ikonku, kde je teraz fotka z obálky magazínu Time a vybrala som ako citát úryvok z piesne New Year´s Day.

Dúfam, že sa malá zmena páči a prajem krásne Vianoce.
Opäť sa vidíme pri zajtrajšom článku.


Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Miška 21.12.2017 v 20:53 Povedený je :)


 • Taylove 21.12.2017 v 22:32 Aký editor si použila?


 • taylorswift.infoblog.sk 22.12.2017 v 08:57 Najskôr som použila obyčajný Adobe ale ten je tiež spoplatnený takže mi na ňom moc úkonov nešlo a po pár zapnutiach už mi nešlo nič. :D Tam som aspoň orezala fotky a dotvorila efekty.
  Potom som použila kombináciu webových befunky a pixlr... :)
  Niečo sa prinajmenšom dalo skopírovať aj z pickmonkey do druhého editora čo bolo fajn...

  Inak ak pozná niekto dobrý editor tak mi prosím poraďte.☺
  Bola by som rada ak by bol free lebo sa mi nechce platiť, keďže layoty nerobím tak často.


 • Adell 22.12.2017 v 23:57 Design je vážně překrásný,moc se ti povedl a použila jsi i krásné fotky :) Co se týče toho programu,tak mě mrzí,že to zpoplatnili,to naštve no :/ Napadá mě jedině photofiltre,ale ten je potřeba si stáhnout.. Jinak nevím :/


 • Annie 23.12.2017 v 10:48 AHOJ NECHCEŠ BYŤ AFFS? OPAT SOM SA VRÁTILA NA BLOG A RADA BY SOM NABRALA NOVÉ AFFS :) OZVI SA TU anahi-mi-estrella.blog.cz


 • Vikina // celebs-daily-hq 23.12.2017 v 18:04 Ten je prekrásny ♥ Prajem šťastné a veselé Vianoce ♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?