Taylor Swift fan-sitedaily blog

Čo o Taylor hovorí Ed Sherran, Shania Twain a Todrick Hall?

Publikované 13.09.2017 v 11:52 v kategórii News, prečítané: 91x

Prinášam vám zopár úlovkov z rozhovorov Eda Sheerana, Shanie Twain a Todricka Halla. Odkazy na rozhovory mi poslal Patrik, za čo ti veľmi ďakujem. 

Ako prvým začínam včerajším rozhovorom Eda Sheerana. Ed v rozhovore hovorí o nových piesňach Taylor a jej novej tvorbe. Rozhovor bol uskutočnený pre RadioNOW 100.9! 
"Jej hudba ... Milujem to, keď sa umelec vráti s albumom a týždeň tomu nikto nerozumie, ale po prvom týždni si každý pomyslí:" Ahhhhh teraz to tak nejak milujem. " Keď dokonca vydala Shake It Off, počas prvého týždňa som to moc nemusel a nechápal pretože som bol zvyknutý na "RED Taylor" alebo "Speak Now Taylor", ale potom tomu pochopíš. Myslím, že všetci umelci sa musia vyvíjať a keď som počul nové skladby tentoraz som mohol do toho vstúpiť rýchlejšie, a bol som rád: "Aha, skúša niečo nové" a naozaj to fungovalo. " - Ed Sheeran
taylor-swift-and-ed-sheeran-red-tour-lon
Ďalej som vám preložila časť rozhovoru so Shaniov Twain z pred dvoch dní, kde sa na konci troška rozrozprávala o Taylor:

"Taylor Swift zažila kopu toho čo ja. Nikto iný to neurobil tak ako ona. Musíte byť naozaj smelý a odvážny,v tom kým ste a kam smerujete. Je to veľmi dobrá skladateľka a ovláda svoju kariéru, tak ako kedysi ja. Zobrali sme plnú zodpovednosť za každé naše rozhodnutie, ktoré sme kedy urobili, a myslím, že odmena je nakoniec vyššia. "

Ako posledný tu mám celkom dlhý, no strašne cute rozhovor s Todrickom Hallom. Je troška starší pochádza ešte z 1. septembra:

Yahoo Music: Keď vás niektorí ľudia videli tancovať v “Look What You Made Me Do,”neboli práve nadšený. Čo sa vlastne stalo?

Todrick Hall: Videli videoklip, len niekoľko sekúnd, v ktorom Taylor Swift stála v rade tanečníkov a začali si vytvárať z toho rôzne závery. Bol som tým veľmi zmätený, pretože som vedel, že neexistujú žiadne “Formation”-esque alebo Lemonade-esque ohľadom videa. Umelecky som to nepociťoval. Som veľký fanúšik Beyoncé. Pracoval som s Beyoncé. Robil som choreografiu pre Beyoncé. A nikdy by som nebol úmyselne súčasťou umenia, kde by som cítil, že som to odkopíroval od svojho obľúbeného umelca všetkých čias. Ale cítil som, že sú to dve úplne iné veci.

"Sellout" bolo jedno z bežných mien, ako vás nazvali.

Áno, jedným z hlavných vecí, ktoré povedali ľudia, bolo: "Chce získať svoje peniaze. Dobre pre neho bol za to zaplatený. A myslím, že platba stačí na to, aby ste predávali svoju rodinu, vašich ľudí, vašu komunitu. "Ale to nemalo nič spoločné s peniazmi. Nerobil som toto video Taylor pre peniaze. Urobil som to preto, že je to moja dobrá priateľka a bola veľmi nadšená. A chcela, aby tam boli ľudia, ktorým by mohla dôverovať, pretože to bol veľmi veľký záväzok. Bol som hrdý na to, že som tam bol, ale peniaze neboli pre mňa tým hlavným faktorom. Nerobím veci za peniaze.
Niektorí ľudia na sociálnych sieťach majú vo všeobecnosti problém, že vy a Taylor ste priatelia?

Áno, dostávam pripomienky od ľudí, ktorí sú rozrušení a doslova povedali, že sa priatelím s beloškou, čo bol problém, pretože bieli ľudia nemajú schopnosť milovať alebo sa naozaj skutočne starať o černochov. A ja to považujem za veľmi skľučujúce. Vyrastal som v susedstve, kde som chodil do kostola a žil som a šiel do školy s krásnymi černošskými ľuďmi. Keď sa na nich pozerám, vidím sám seba. Ale potom som sa ocitol vo zvláštnej situácii, pretože tancoval som v tanečnej skupine, kde som bol jedinou čiernou osobou v tanečnom štúdiu. V niektorých prípadoch som bol jediná čierna roztlieskavačka na mojej škole. Robil som divadlo, kde som bol jedinou čiernou osobou, "čiernou osobnosťou". A pracoval som v Disney, často som bol jedinou čiernou osobou v show Disney World alebo Disneyland v daný deň. A takisto som vystupoval aj tam, kde som bol jediným čiernym spevákom. Bol som na výletnej lodi, kde som bol jediným čiernym človekom. Takže som bol zvyknutý byť v situáciách, kde som musel nájsť priateľstvo a nájsť lásku a nájsť podobnosti. Celá moja značka, všetko, na čom stojím a všetko, na čom som vždy stál, je rovnosť a láska. Preto je pre mňa naozaj ťažké pochopiť, prečo majú ľudia problém s tým, že mám bielych priateľov a že Taylor Swift sa stala jedným z mnohých mojich bielych priateľov.
taylor-swift-todrick-hall-zoom-d61dfaca-
Aká je v skutočnosti Taylor? Popíšte ju.

Na čo ľudia väčšinou zabúdajú, je, že Taylor Swift je naozaj moja priateľka . Niekedy, pretože je to celebrita obrovského mena, bezpochyby jednou z najväčších hviezd našej generácie, ľudia zabúdajú, na jej ľudskú stránku, že má skutočných priateľov s ktorými chodí von a hovorí o jej skutočných problémoch. A ja s ňou chodím von, a vyplakal som sa jej neraz na ramenách o svojich vlastných vzťahoch a rodinných problémoch a kariérnych. Sme priatelia , a keď ma požiadala, aby som urobil toto video, povedal som áno. Pre mňa to nebola otázka. Veril som jej a nemal som problém. ´Taylor ma prišla navštíviť v Kinky Boots a zostala tam po skončení predstavenia ešte asi dve hodiny a stretla sa s každou jednou osobou z obsadenia- všetko fotila, podpísala veci, stretla sa s každým sprievodcom, každým členom orchestra, každým producentom a ich detmi. A potom vyšla von a stretla fanúšikov pred divadlom, zostala tam viac ako dve a pol hodiny po skončení nášho predstavenia a neodišla pokiaľ každému nevyhovela. Na svete je len veľmi málo osobností, ktoré by urobili niečo také. Nemusela to robiť. Mohla prísť na vystúpenie, pozdraviť a odísť. A to je presne to, aký typ človeka je a akým typom človeka vždy bola. Rodičia ju vychovávali tak dobre, že keď ste s nimi v miestnosti, cítite energiu.

Viac z rozhovoru nájdeš TU! 

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • kaja 13.09.2017 v 14:19 Všetci sa o nej vyjadrujú veľmi pekne, ale najviac sa mi páčil asi ten rozhovor Todrickom, je vidieť, že na Taylor nedá dopustiť. A páči sa mi ako povedal, že to nerobil pre peniaze, v dnešnom svete je raritou počuť takú vec. :)


 • MB l shakirafans.cz 13.09.2017 v 15:40 Všichni tři se vyjadřili samozřejmně skvěle


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?