Taylor Swift fan-sitedaily blog

Čo počúva Ina Garten pri varení?

Publikované 22.07.2017 v 09:06 v kategórii News, prečítané: 59x

Nič sa nevyrovná tomu, keď robíte dokonalé zapekané kuracie mäso, zatiaľ čo dookola počúvate "Blank Space" od Taylor Swift - aspoň keď ste Ina Garten.

V sérii rýchlych otázok s Bon Appetit odhalila svoje obľúbené album, ktoré počúva počas varenia. "Ou, no to je jednoduché. Taylor Swift '1989 ", povedala časopisu. "Počúvam to znovu a znovu dookola."

Šéfkuchárka a popová hviezda sa stali dobrými priateľmi od chvíle, keď sa Taylor pripojila ku Gartenovej v jej dome v East Hamptone v New Yorku kvôli fotografovaniu pre časopis Food Network Magazine v roku 2014. "Milujem Taylor a nesmierne ju obdivujem," povedala Gartenová minulý rok. "Je to veľmi pekná kuchárka a miluje varenie."
Tay, ktorá vraj podľa všetkého vlastní všetky kuchárske knihy Cook Like a Pro od spomínanej šéfkuchárky, sa raz za čas od nej inšpiruje a upečie napríklad aj svoje klasické vlajkové koláče ako tomu takmer vždy bolo pri oslavách 4.júla. 


Jedna z vecí, ktoré sa šéfkuchárke Gartenovej páčili na Taylor bola vraj jej pracovná etika. "Taylor vedie svoje vlastné podnikanie a robí všetky svoje vlastné rozhodnutia," povedala. "Je taká inteligentná a tak uvedomelá, naozaj sa zaujíma o to, ako ľudia reagujú na jej posolstvo. A okrem toho je spoľahlivá. "


Upravené z people.com

Kopírovať jedine so zdrojom!Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Taylove 22.07.2017 v 09:38 Aké oslavy organizuje Taylor 4. júla? Teda k akej príležitosti?


 • taylorswift.infoblog.sk 22.07.2017 v 10:36 Oslavuje s priateľmi Deň nezávislosti! ;)
  Vždy to tak bolo okrem tohto roka.


 • Taylove 22.07.2017 v 12:15 Ďakujem, Táňa! Americké sviatky mi nič nehovoria.


 • Sarah 22.07.2017 v 17:32 Myslim ze Den nezavislosti je dost znamy, patri to do takeho vseobecneho prehladu.. Ako vediet ze existuje Halloween a Den vdakyvzdania.

  Ale inak pekny clanok, mile od tejto sefkucharky ako hovori o Tay :)


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 22.07.2017 v 19:16 Hrozně mě mrzelo, že letos nebyla oslava 4. července, tak jsem se těšila na účast a fotky :) Jinak o ní mluví fakt hezky a ani se nedivím, že její album poslouchá při práci :)


 • Taylove 23.07.2017 v 10:19 Viem, že existuje sviatok Dňa nezávislosti, len nemám prehľad o tom, kedy sa slávi.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?