Taylor Swift fan-sitedaily blog

Čo som našla pod stromčekom?

Publikované 26.12.2015 v 21:02 v kategórii From me, prečítané: 176x


Ahojte zlatúšikovia,

Ako ste sviatkovali ? 

Ja pomerne dobre ani sa mi nechce veriť, že už je takmer po sviatkoch. Cez Vianoce som sem nič-moc nepridávala, chcela som si oddýchnuť od pridávania na blog a aj tak Tay teraz žiadne novinky nemala tiež si užívala sviatky doma s rodinkou

Dostali ste bohatú nádielku darčekov pod stromček? 
Pôvodne som nemala v pláne písať takto obšírne tento článok no pod stromčekom ma prekvapila toaletná voda "Wonderstruck". Už som túto voňavku predtým raz mala no minula sa mi nejako začiatkom leta a keď som si ju chcela objednať koncom decembra už nebola dostupná. Tento rok som nedúfala, že nejaký darček s Taylor pod stromčekom nájdem. Minulý rok to bol album 1989 ale teraz som v nič nedúfala. No prekvapila ma teta, ktorá pracuje v Rakúsku a kúpila mi ju tam. 
 
Ako môžete vidieť, obal (teda malá krabička) pôsobí veľmi príjemne a páči sa mi kombinácia týchto farieb. 
Po otvorení malej krabice vás ohromí nádherný flakón, ktorý keď otáčate vidíte na ňom všetky farby dúhy. Inak, keď je postavený a nehýbe sa s ním je celý v modrej farbe. Na vrchu sú umiestnené malé ornamenty ako hviezdica, vtáčik a klietka. Po prvom streknutí vás očarí nádherná jemná vábivá vôňa, ktorá sa začne pomaly rozplývať a ešte viac rozvoniavať. Nemožno si ju neobľúbiť. Vôňa je to v skutku nádherná ale ak by ste chceli voňať celý večer tak takúto výdrž vôňa nezaručuje. Podľa mňa je to takých max. 4-5 hodín. 
Aj vy ste dostali nejaký darček s Taylor ? Ak áno, aký ? Pošlite mi na mail určite recenziu ak ste niečo dostali. 

Keď sme teda už pri tých darčekoch tak vám teda ukážem aj ďalšie čo som dostala ale už to nesúvisí s Tay ale môže vás to aspoň inšpirovať. ;)
Videli ste film Na vine sú hviezdy ? Ak nie, vrelo vám ho odporúčam! Film som videla už dávnejšie no zaujal ma natoľko, že som sa rozhodla aj pre knihu. Na začiatku som objavila jeden veľmi pekný citát, ktorý som aj odfotila.
Vajíčko od Oriflamu sa hodí každému, je dobré na popraskané pery ja si ich natieram týmto vajíčkom každý večer. Predtým som mala medové no tentoraz som sa to rozhodla trošku pozmeniť. Dostala som ešte jednu voňavku a táto je tiež z Oriflamu je skôr taká korenistá a ostrejšia (no Taylorinej voňavke sa nevyrovná) .

A potom som dostala už len také drobnosti ako plyšáka, náramok či púder.

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • J. 27.12.2015 v 22:59 Je pekné podeliť sa o svoju radosť, Wonderstruck vyzerá naozaj super. želám ešte pekný zvyšok rok :) (A ak stihnem, chystám sa napísať na blog nejaký príspevok, tak potom môžeš očakávať :))


 • J. 27.12.2015 v 23:03 A ešte k "Na vine sú hviezdy"- film som síce doteraz nevidela (už sa poriadne dlho chystám ho pozrieť) ale knihu som čítala. Musím však povedať, že ma trochu sklamala, čakala som od nej viac.. No niektoré citáty tam boli fakt krásne.. Tak príjemné čítanie.. :)


 • taylorswift.infoblog.sk 28.12.2015 v 09:54 Je to krásna toaletná voda a som rada, že som ju dostala aj po druhý raz.
  Teším sa na tvoj príspevok ! ♥
  No ja som film videla a musím povedať, že je naozaj krásny no a čo sa týka tej knižky som už asi pri polovici a tiež som od nej očakávala viac. Trošku ma sklamala. :)


 • Anonymný 28.12.2015 v 14:08 hey y are finest one .


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?