Taylor Swift fan-sitedaily blog

Dark Style

Publikované 30.09.2017 v 10:48 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 76x

Taylor môžme v posledom čase vidieť v inom svetle, v inom štýle a to nie len hudobnom, ale aj štýle zovňajšku. Ak si myslíte že Swifties "never go out of style" a chcete v tom ísť s ňou, vytvorila som pár nápadov a tipov pre Reputation style. Áno, práve ja zvyknem písať, že sa nemáme po druhých "opičiť" a všetko opakovať, ale je to len pre inšpiráciu. A síce ja som tá, ktorá rada nosí farebné veci, ale tak raz za čas neuškodí aj niečo takéto pre zmenu. Tak nech sa páči:

Hair
Vlasy má Taylor na väčšine fotiek k novému albumu také voľné, proste akoby si s nimi ani nič nerobila. Polodlhý strih, prirodzený objem, jemné vlny a ofina.Ak by ste chceli niečo takéto aj vy, tento strih je naozja veľmi praktický- vlasy nie sú príliš dlhé a sú dosť dlhé na to, aby ste si spravili vrkoč, alebo ich potom upravili podľa príležitosti. A na vlny je podľa mňa stále najlepším spoôsobom spraviť si postupný zapletaný cop z mokrých vlasov.
Make up
Taylor momentálne zvolila líčenie, ktoré je už nejaký čas populárne- a to nenápadná tvár a výrazné pery. Takže len zakrytie nedostatkov, svieži make-up, jemná špirála a silný rúž na pery.Alebo to môžte poňať naopak a mať prirodzené pery a pleť a zvýrazniť len oči. Ale tu pozor, chce to skúsenú ruku, aby oči neboli prehnané ale pekne upravené. Taylor predsa len zostala pri mačacej linke a k tomu čierna ceruzka okolo celého oka. (foto Maybelline)
Clothes
Oblečenie je zväčša ladené do tmava. S jednofarebnými vecami v čiernobielej farbe sa v podstate nadá nič pokaziť, a je to dosť univerzálne. Ak sa chcete pripodobniť k Taylor skúste dotrhané nohavice, oversize tričká, alebo aj niečo vo vojenských farbách. (foto H&M)
Pripravila Izabel.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Veronnie_13 09.11.2017 v 18:01 podla mňa má Taylor túto éru taký trošku viac "casual style", predtým mala stále také elegantnejšie veci a teraz si ju viem predstaviť napríklad vo vojenských maskáčových veciach, bomberových bundách, v členkových teniskách, dotrhaných oversized veciach a podobných :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?