Taylor Swift fan-sitedaily blog

Doba ocenení

Publikované 12.03.2017 v 09:18 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 110x

Február bol obdobím, kedy sa uskutočnilo niekoľko veľkých večerov pri príležitosti odovzdávania cien. Priblížte si ich spolu so mnou...

Grammy sa tento rok odovzdávali 12-teho februára v L.A. Malé zlaté gramofóny, ktoré sú významným ocenením pre hudobníkov si našli aj tento rok svojich majiteľov. Na odovzdávaní "kraľovala" Adele. Získala hneď 5 sošiek, pričom ich už ani nechcela prijať, lebo sama chcela aby vyhrala aj Beyoncé. Adele úžasná a talentovaná speváčka, a momentálne sa jej veľmi darí. Večer sa Grammy spievala svoju pieseň Hello a môžte si pozrieť aj video s Edom Sheeranom, ktorý tu tiež spieval.
Taylor už má svoju slušnú zbierku sošiek Grammy z predchádzajúcich rokov, tento rok nebola nominovaná na žiadnu cenu, no ak vydá očakávaný album, určite jej prinesie aj ďalšie úspechy.


Brit Awards sa konali 22. februára. Konajú sa aby ocenili britských umelcov, pričom je tu aj kategória za medzinárodný úspech pre svetových autorov.
Toho roku sa stal objavom spevák Rag'n'Bone man, od ktorého určite poznáte pieseň Human. Najlepším singlom sa stal song "Shout out to my ex" od babskej skupiny Little Mix a cenu za naj video (History) si odniesla skupina One Direction. Drakea ocenili ako najlepšieho mužského svetového speváka a Beyoncé ako naj speváčku. Takéto ocenenie pred pár rokmi dostala aj Taylor, možno si pamätáte aj jej skvelé vystúpenie ktoré vtedy mala s piesňou I Knew You Were Trouble, ktorá bola je vtedajším veľkým hitom.


89te odovzdávanie Oscarov sa uskutočnilo 26. februára. Bol to klasicky veľmi noblesný večer plný žien v krásnych šatách, ďakovných príhovorov, spomínaní a aktuálnych filmov. Moderátor hovoril ako to býva zvykom trochu povýšenecky, niekedy až provokačne, ale vždy bol vtipný. Objavilo sa aj veľa politických narážok, ale išlo hlavne o filmové umenie. Väčšina filmov v tomto ročníku boli drámy, takže nie veľa šťastných koncov a taký depresívny podtón, ale určite sú to zase hodnotné filmy.
Sledovanie Oscarového večera ma pohltilo, má to proste svoje čaro a mňa veľmi ma baví sledovať čo sa deje vo svete filmov. A tiež vidieť tie emócie ocenených a dozvedieť sa niečo viac, ako je možné vidieť na plátne.Dvomi najoceňovanejšími sa stali Moonligt a La La Land. Ja osobne som videla len La La Land, tak si dovolím hodnotiť len tento.Podľa mňa sa rozbieha trochu pomalšie, proste trvá, kým sa dej pohne a začnete mu chápať. La La Land je akoby moderná klasika. Muzikál, čo je typicky americké, ktorý je celý trochu retro, ale odohráva sa v súčastnosti. Film mladého režiséra, bez obrovských finančných nákladov, ktorý očaril celý svet.Celé je to o jazze, tanci, láske a snoch. Tak by som to charakterizovala. Pri pozeraní sa chcete sa smiať a zúfať spolu s hlavnými hrdinami. Je to vlastne romantický príbeh, ktorý má niečo do seba.


Izabel♥

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Ivet 13.03.2017 v 21:07 Nejvíce mě mrzí, že letos se Taylor na žádné z těchto akcích neobjevila ani nevystupovala. Chybí mi nějaké nové fotky. Určitě by na každé z nich zazářila a ukázala překrásný outfit. Doufám, že třeba na Radio Disney Music Awards se objeví. Jinak vystoupení s "I Knew You Were Trouble" si vybavuji úplně dokonale. Bylo to úžasné vystoupení. O to více mi teď chybí její velkolepá vystoupení. :)


 • Steeeva 14.03.2017 v 18:59 Mno ja som teda sa poriadne na nič z toho nepozrela lebo proste nie je čas a ani film La La Land som ešte nevidela ale určite si ho pozriem :)


 • crazy-cloverleaf 17.03.2017 v 23:07 Taky mě mrzí, že Tay letos ani na jedné z těch akcí nebyla, ale jinak to bylo super. Oscarový večer jsem taky sledovala. O to jsem prostě nemohla přijít, přesně jak říkáš, kvůli novinkám ze světa filmu a zkrátka celkově té atmosféře. ❤️Ale musím se přiznat, že jsem Moonligt ani La La Land ještě něviděla. Dost dlouho už se na to chystám, ale nějak nebyl čas. :P :(


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?