Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ed Sheeran z pohľadu Taylor Swift - Time Magazine

Publikované 22.04.2017 v 11:08 v kategórii News, prečítané: 99x


Časopis TIME ako každý rok, tak aj tento zverejnil svoj zoznam najvplyvnejších umelcov roka. V tomto roku sa Ed Sheeran dostal do top 100 umelcov, ktorí sa dočkali tejto pocti.
Vždy býva zvykom, že o umelcovi, ktorí sa umiestni v tomto rebríčku, napíše niekto slávny (najlepšie blízky priateľ, ktorý dotyčného dobre pozná) nejaký článok, ktorý čo najpresnejšie charakterizuje jeho kariéru a osobnosť.
No a hádajte, kto napísal text o Edovi!? Nebol to nikto iný ako Taylor.

Preložený text:
Ako mladý, zrelý, ryšavý chlapec vyrastajúci v Framlinghame, Suffolku sa Ed Sheeran rozhodol, že chce byť hudobníkom. Začal písať piesne a hrať na hudobné nástroje, ako mnohí nádejní umelci, ale stalo sa niečo úplne odlišné, čo spustilo vlnu jedného z najpôsobivejších podnetov, podľa ktorých si vlastoručne vybudoval kariéru v hudbe.
Či podľa voľby alebo v neuvedomujúcom posune hudobnej kariéry sa rozhodol rozšíriť svoje hudobné ambície, a Ed sa tak stal menej chlapcom a viac tankom. Je chránený nepreniknuteľným, a stále prítomným pancierom, ktorý mu pomohol vydržať akékoľvek prekážky, sklamanie alebo podcenenie. Jeho reakcia na akúkoľvek myšlienku, pri ktorej by mohol zlyhať, je takmer okamžite nahradená novou. Je ako bojovník, ktorý sa postaví na nohy, skôr ako si všimnete, že bol zrazený.
Pred niekoľkými rokmi, vo vzácnych chvíľach pripustenia pocitu porazenia, mi Ed povedal: "Nikdy nevyhrám Grammy." "Áno, vyhráš," odvetila som. "Raz vybabreš s celou touto vecou." 
O pár týždňov neskôr som ho stretla v obchode s tanečnými topánkami v Londýne, kde som vyberala skúšobné oblečenie a povedal mi: "Musíš si to vypočuť." Bola to práve pieseň “Thinking Out Loud, za ktorú v roku 2016 získal cenu Grammy Awards - Song of the Year.
Moja gratulácia patrí môjmu priateľovi Edovi za dedičstvo, ktoré si už postavil a brilantným patentom, s ktorým si pravdepodobne prišiel pred piatimi minútami.
Text od Taylor Swift 10-násobnej Grammy-víťazky ,speváčky, skladateľky, producentky a hudobníčky


Preklad článku mi zabral nejaký ten čas, tak poprosím kopírovať jedine so zdrojom taylorswift.infoblog.sk!

 

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • kaja 23.04.2017 v 10:03 Ed je môj najobľúbenejší spevák a veľmi mu k tomuto umiestneniu gratulujem, pretože on si to skutočne zaslúži, milujem všetky jeho pesničky! A Taylor to napísala krásne, je vidieť, že ho tiež obdivuje a majú skvelý vzťah, čo je vždy v tomto šoubiznise pekné :)


 • Katty~ 24.04.2017 v 18:11 Řekla to fakt krásně, mám strašně ráda jejich kamarádství, oni jsou takoví zlatí :)


 • Steeeva 24.04.2017 v 19:52 mno tak ako inak, jedine ona o ňom mohla napísať a ani sa tomu nečudujem keď sú si taký blízky priatelia, mno a napísala o ňom naozaj krásne a hrialo ma normálne pri srdci ako krásne ho povzbudila a nakoniec sa mu to poradilo :), hoc by ho nemalo trápiť keby to nevyhral lebo to nepotrebuje, je proste skvelý :), ale aj tak je skvelé, že to dal lebo si to zaslúži :) a určite nebude posledná :)


 • crazy-cloverleaf 05.05.2017 v 21:43 Oba dva jsou moji oblíbecni, takže jsem z jejich přátelství nadšená. :) Taylor se o něm vyjádřila moc hezky. A tobě chci poděkovat za překlad článku. :) Chápu, že to muselo dát dost práce.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?