Taylor Swift fan-sitedaily blog

Exkluzívna reklama Targetu pre Reputation Vol.1 a Vol.2

Publikované 05.11.2017 v 12:14 v kategórii News, prečítané: 81x

Taylor spolu s Big Machine podpísala exkluzívnu zmluvu o uvoľnení luxusnej edície svojich albumov od spoločnosti Target. Z tohto dôvodu táto značka spúšťa exkluzívne reklamy od éry Speak Now kedy Taylor začala vydávať Deluxe verzie touto spoločnosťou.

Album "Reputation" tentoraz v Deluxe verzii vyjde v dvoch verziách ako unikátny 72 stranový zberateľský časopis Vol.1 a Vol.2, ktoré obsahujú navyše fotky, obrázky z natáčania LWYMMD, Taylorine maľby, plagát a básne a samotné CD. 
Niekto sa ma pýtal na instagrame, či to album bude aj s bookletom alebo iba ako samotne hodené do časopisu... no ja si myslím, že za tú cenu bude kompletne zabalené aj s bookletom a obalom v časopise. Asi by bolo dosť divné, keby je CD-čko iba hodené v časopise. To by ma fakt sklamalo.
Taylor vo videu ukazuje proces tvorby časopisu, texty budú písané ručne s podtlačou Tayloriných malieb. Vo videu si môžete všimnúť aj doposiaľ nevydané fotky pre Reputation photoshoot a ďalšie.

Objavila sa táto reklama pre "Reputation", ktorá bola práve uvoľnená na YouTube:
V jednom bode reklamy sa zobrazí nasledujúci obrázok:
Na obrázku môžete vidieť dva polaroidy s rôznymi frázami:
"Ako by si sa cítil,
keby som o tebe napísala pieseň?")
"Áno, tancovali sme ako keby to bolo prvýkrát.")

Takže zostáva otázka: Boli tieto nepublikované verše nevydané texty? Budeme si musieť počkať až do piatku, aby sme to zistili!
Reputation totiž vychádza už 10.novembra!Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Sarah 05.11.2017 v 19:11 Super, po takychto prispevkoch sa vždy začnem tršiť ešte viac :)
  Ano, CD bude určite kompletné a tieto časopisy budu navyše k tomu. Akurät stále neviem aký je rozdiel medzi Vol1 a Vol2..


 • kaja 06.11.2017 v 13:33 Je skvelé, že si Taylor pripravila pre fanúšikov takúto vec. Tá reklama vyzerá skvelo, len by mohla byť aj dlhšia. Páči sa mi, že tam budú jej vlastné maľby a tie texty ma veľmi zaujímajú, podľa mňa by to skutočne mohli byť tie texty ako také prekvapenie pre fanúšikov, no som zvedavá :D :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?