Taylor Swift fan-sitedaily blog

February diary

Publikované 17.02.2018 v 17:41 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 61x

Ahojte Swities,
trochu mi chýbalo písanie bez nejakej zvláštnej témy, a tak som sa zase rozhodla vám napísať tak trochu o ničom a o všetkom. O myšlienkach a pocitoch. Tak dúfam že vás to bude baviť, príjemné čítanie.
V poslednej dobe čoraz častejšie počujem ako rýchlo plynie čas a ako rýchlo všetko ide. Nemám rada keď sa hovorí že je uponáhľaná doba, lebo si myslím že každý má svoj život taký, akým ho sám robí. Ale určite to poznáte aj vy... Chcete si upratať, niečo vybaviť, prečítať a kým sa spamätáte, zistíte že je večer a nič ste nestihli.

Nehcem teraz písať o organizácii povinností, ale položím otázku- píšete si denníky? Nemyslím tie dievčeské blbosti s tým kto je do koho a s náznakmi ohovárania, ale také reálne konštatovanie udalostí. Kedysi by som možno tiež na tému denníkov povedala "Pche, to na čo je dobré?", ale posledné roky si zapisujem všetko možné a milujem to.
Zapisujem si všeličo možné, od bežných vecí po špeciálne príležistosti. Lepím si bločky z obchodu, vstupenky z kina, vysačky z oblečenia, alebo kadejaké drobnosti, ktoré mi pripomínajú konkrétne dni a udalosti.Je super si po pár mesiacoch, alebo rokoch prejsť tie zápisky a pozrieť sa čom som vtedy prežívala. Mať vďka za to dobré a tešiť sa, že som prekonala aj horšie časy. Alebo napríklad také "hlody", teda vtipné rodinné hlášky. Aj tie sa oplatí si zaznačiť a po čase sa stanú ešte zábavnejšími.

A keď sa neodhodláte k takémuto zapisovaniu a uchovávaniu spomienok skúste si aspoň večer prejsť hlavou čím bol pre vás prínosný. Dobrá známka v škole, to že potešíte priateľa, smejete sa s kamoškou, doprajete si čas pre seba. To všetko má svoj význam.

Páči sa mi ako je to v jednom ženskom časopise- redaktorky tam v rôznych témach píšu čo stihli sa uplynulé dva týždne... čím sa potešili, čo videli a podobne. Aj to môže byť fajn spätnou väzbou a dôkazom že žijeme a neprežívame. Chápete ako to myslím? Lebo asi nikto nechce len tak premárniť svoj čas. Vracajte sa k udalostiam a chopte sa každej šance. Buďte aktívne a využívajte príležitosti, ktoré sa vám dostávajú do cesty.
Aj Taylor si určite robí svoje zápisky o tom čo je pre ňu dôležité a zaujímavé. A tiež o pocitoch a nápadoch z ktorých neskôr vznikajú piesne. A viete že medzi nezaradenými piesňami od Taylor je aj "Diary of me" ? Tiež som o nej doteraz nevedela...
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/swift-taylor/diary-of-me-351572

Prajem vám, aby bol každý deň pre vás dobrodružstvom, a aby ste sa nikdy nenudili a napĺňali svoj život udalosťami o ktorých sa dá veľa písať :)
Izabel.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?