Taylor Swift fan-sitedaily blog

Fetish

Publikované 28.07.2017 v 10:55 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 63x

Po dlhej dobe Taylor pridala fotku na instagram. Fanúšikovia by sa mohli potešiť, že sa dozvedia čo má nové, ale nie je to jej fotka. Taylor vložila na túto sociálnu sieť obrázok Seleny Gomez. Keď ju Taylor považuje zas tak dôležitú, aj na našom blogu si Selena zaslúži jeden príspevok.
Taylor v popise uviedla : "Horúca popová mágia od toho takmer narodeninového dievčaťa."
Tým sa Taylor teší z jej úspechu a nového singlu "Fetish" a zároveň oznamuje že Sel bude mať čoskoro narodky. V týchto dňoch konkrétne slávi svojich 25 rokov.Ak ste túto novinku nepočuli, celú pieseň si môže vypočuť a pozrieť aj s klipom tu: https://www.youtube.com/watch?v=R38q_C4NApE

Ja osobne som si Sel obľúbila už dávno, keď som pozerávala seriál Kúzelníci z Waverly. A práve nedávno sa skupina hercov po pár rokoch stretla. Celkom milé pozrieť sa na nich teraz. Zišli sa pri svadbe Davida, ktorý hral najstaršieho zo súrodencov Russoových- Justina.
Sám David povedal :"Selena bola jedným z prvých ľudí, ktorým som sa zveril s tým, že sa budem ženiť. A ona mi povedala: "Super, môžeš so mnou rátať! Hocikde a kedykoľvek bude tá svadba, budem tam!“ Najprv sme chceli aby nám na svadbe aj zaspeivala, ale ako sa blížil dátum obradu, rozmysleli sme si to. Chcel som aby tam proste bola so mnou a nemusela sa stresovať."
V súvislosti zo Sel sa dosť píše aj o jej vzťahu s The Weekendom. Na internete je kopa fotiek tejto dvojice a zdá sa, že Selena je s ním naozja šťastná. Ale jej pieseň Zlý klamár, nie je o ňom, ako si všetci mysleli. Song Bad Liar totiž vraj vznikol ešte skôr ako si oni dvaja začali.
Sama Selena opisuje Bad Liar takto : "Pieseň hovorí príbeh pocitu, keď sme v najviac zaľúbenej fázi. Je to príbehu toho, ako sa človek cíti, keď je najviac zamilovaný. Ja som z toho blázon, je to najlepší pocit na svete. Myslím, že je to ten pocit, ako by ste niekoho nemohli dostať z hlavy. Môžte sa inak obliecť, inak hovoriť, ale je to proste pocit."Zvláštne video v retro štýle, kde hrá Selena niekoľko postáv získalo za menej ako 24 hodín od zverejnenia 12 miliónov zhliadnutí na youtube! Selena k nemu predstavila aj merch a vraj má dokonca výjsť nejaký film, ktorý bude asi pokračovaním samotného klipu.
A Selena, ktorá sa pred časom objavila na titulke prestýžneho Vogue pre časopis priznala, že celkom nezvláda sociálne siete. Je úplne najsledovanejším človekom na instagrame a stala sa od neho skoro závislá. Teraz má asistenta, ktorý jej to spravuje.
Ktorá z posledných piesní od Seleny sa vám páči najviac? It ain't me, soundtrack Only you, alebo Taylor odporúčaný Fetish? A čo si myslíte o klipe Bad liar?

Izabel

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Anonymný 28.07.2017 v 16:45 Já mám Selenu ráda no její poslední tvorba se mi nelíbí. Neberte to ale jako urážku! Prostě Bad Liar je otřes to jakoby pouze recitovala a Fetish je dobrý song ale ten klip je celý horor. A to co vydala Stained tak to mi přijde tedy strašidelné. : D Nelíbí se mi že se hudebně vydává takovým směrem ale co naděláme.
  Ale jinak je to pěkný článek. :)

  Jsem zvědavá s čím přijde Taylor. Doufám, že ne s něčím podobným.


 • taylorswift.infoblog.sk 28.07.2017 v 16:48 Hold každý máme iný hudobný vkus s tým nič nenarobíš! ☺


 • Adell 31.07.2017 v 23:29 Je od Taylor pěkné,že Sel takto podporuje. Selenina nová tvorba se mi líbí tak napůl. Pilotní singl Bad Liar mě celkem zklamal,čekala jsem od něho více,nicméně se mi líbí videoklip,u Fetish to mám přesně naopak - písnička super a videoklip je takový zvláštní až creepy.. No takže tak :D :) Každopádně jsem zvědavá na nové album a snad se brzy dočkáme nové hufby i od Taylor ! :)


 • taylorswift.infoblog.sk 04.08.2017 v 19:58 Adell tiež v to dúfam!☺


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?