Taylor Swift fan-sitedaily blog

Film Zázraky z neba

Publikované 20.12.2017 v 20:25 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 75x

Znovu vám píšem o filme, ktorý odporúčam pozrieť si a pre zaujímavosť je tu opäť aj súvislosť s Taylor!
Film s názvom "Zázraky z neba" vyšiel minulý rok, teda 2016. Pamôtám si, že u nás v kine ho hrali len pár dní, takže som naň vtedy nestihla ísť.
Postrehla som, že tento príbeh vyšiel aj v knižnej verzii u nás na Slovensku vyšla kniha s rovnomenným názvom a podtitulom "Malé dievčatko a úžasný príbeh jeho uzdravenia" a filmovou obálkou taktiež vlani vo vydavateľstve Citadella.
No a pred pár dňami som mala možnosť si tento pekný film pozrieť a rozhodla som sa vám ho trochu priblížiť... Dej sa začína veľmi veselo- deti vo farebných šatách v ideálny deň šťastnej rodinky. Čoskoro sa však situácia mení a prostredné z troch dievčat dostane zdravotné problémy. Nešťastná matka vidí, že niečo nie je v poriadku a nechce veriť doktorom, ktorý stále hovoria, že je všetko v norme. Príbeh sa začne dramatizovať a pokračuje cestovaním, vybavovaním a mnohými vyšetreniami malej Anny.
Ďalej vám nechcem moc prezrádzať, aby ste si film pozreli samy a nevedeli celý dej dopredu. Len dodám, že aj keď sa všetko zdá byť ťažké a neriešiteľné, stále sa tam snaží dostať iskra nádeje a ak máte radi šťastné konce, tak prezradím, že to predsa len skončí dobre. A nie je to len nejaké prikrášľovanie, lebo ide o skutočný príbeh.
A kde je tam súvis s Taylor ? Ešte na začiatku je scéna, kde mama ukladá svoje deti spať a pri každej sa ma chvíľu zastaví. Keď sa rozpráva s najstaršou, na stene je postava futbalistky, ktorá má na drese číslo 13. No a keď vojde do ružovej izbičky najmladšej Adelynn hneď si môžte všimnúť veľký plagát Taylor nad jej posteľou. A keď sa potom mamka pýta malej za čo sa dnes modlila, milo odpovie, že by chcela byť staršou ako sú jej sestry a tiež, že sa chce volať Taylor :)
No a ďalšou súvislosťou je fakt, že hlavou postavou tohto filmu je matka- Christy Beamová, ktorú hrá Jennifer Garner. Vo filme sa tiež objavuje Queen Latifah v postave dobráckej Angely. No a obe tieto ženy hrali aj vo filme "Valentín" spolu s Taylor.
Dúfam, že si tento film tiež pozriete a bude sa vám páčiť,
Izabel.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?