Taylor Swift fan-sitedaily blog

Handmade šperkovnička a "Sparks Fly" obrázok sú prvé prírastky Swiftie Shopu + kedy budú zošity?

Publikované 10.09.2017 v 11:51 v kategórii From me, prečítané: 120x

obrázok zo Swiftie Shop

Nesmierne sa teším z prvých prírastkov do Swiftie Shopu. Ak ste tu niekto prvý krát, a chcete o bazáre Swiftie Shop vedieť viac, tak kliknite sem! 
Odteraz si máte možnosť zakúpiť nádhernú handmade šperkovničku TU a obrázok v rámiku s motívom "Sparks Fly" TU. od Janky. Tiež chcem podotknúť, že za veľmi rozumnú cenu. Väčšina zahraničných eshopov má tieto drobnosti nesmierne predražené. Ceny sú v € ale zakúpiť si inzerátne výrobky môžete aj do ČR, len si prepočítajte cenu. 
Myslím si, že sa niektorí z vás hanbia niečo pridať, lebo viem, že ste mi písali aj do správ na fb a instagrame, tak dúfam, že vás prvé príspevky snáď viac posmelia a inzerát pridáte na stránke: taylorswiftfanspll.wixsite.com/swiftieshop

Začala som pracovať aj na motívoch zošitov s Taylor, takže onedlho ich tiež nájdete na Swiftie Shope. Mrzí ma, že som to nestihla do konca tohto týždňa, ale mala som kopec povinností, ktoré ma v tom brzdili.
Tak si zatiaľ užívajte posledného víkendového dňa a dúfam, že si niečo či už pre seba alebo pre blízkeho kúpite!♥


Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Anonymný 10.09.2017 v 12:59 Jako ta šperkovnice vypadá fakt luxusně!
  Musím se zeptat mámy jestli mi na ní dá peníze ale také ta fotografie v rámečku je moc hezká,.


 • Steeeva 11.09.2017 v 08:53 tak to je pravda sú predražené a to len preto, že to je niečo s celebritou alebo to má niečo spoločné s filmom a podobne, ja na šperkovnice veľmi nie som ale je pekná a vkusná ;)


 • kaja 11.09.2017 v 14:58 Ja na šperkovnice tiež veľmi nie som, ale táto vyzerá naozaj veľmi vkusne, páči sa mi, že nie je gýčová, ale úplne jednoduchá a keď sa na ňu niekto pozrie, okamžite mu dôjde, že vlastník šperkovnice je fanúšik Taylor. Na tie zošity sa teším, som zvedavá, ako sa ti vydaria :)


 • Anonymný 24.02.2018 v 08:34 nedali by sa taylor tričká ?


 • taylorswift.infoblog.sk 02.03.2018 v 21:47 Anonymný - pravdepodobne tričká nebudú pridané do bazáru pretože by sa nevypredali v takom množstve v akom by som ich musela dať vyrobiť aby sa to finančne oplatilo.
  Pôvodne som to plánovala, že by boli zaradené v bazári už v januári, no bohužiaľ by to bolo pre mňa nevýhodné pretože by som ich nevypredala.
  Uvidím však, čo sa s tým bude dať robiť a poprípade hodím nejakú anketu na instagram, či by bol o tričká s podtlačou Taylor primerane veľký záujem!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?