Taylor Swift fan-sitedaily blog

Happy 2 years online! ♥

Publikované 14.12.2016 v 16:33 v kategórii Uncacorized, prečítané: 125x

Dnes je ten veľký deň,kedy môžeme chytiť šampanské a otvoriť ho!

tumblr_oi6gps0G5o1u3ca5ko3_250.gif

Zdravím návštevníkov blogu, moje affs a všetkých čo majú radi a podporujú tento blog! Asi už z názvu viete, že dnes tento úžasný blog oslavuje svoje 2. narodeniny. Priznám sa, že na tieto 2. narodeniny blogu som sa tešila dokonca o niečo viac ako na minuloročné pretože tá neuveriteľná podpora z vašej strany, ktorá ma poháňa k písaniu článkov vo mne za tento rok vzrástla. Spoznala som kopu nových ľudí prostredníctvom blogu, ktorí naozaj stoja za zmienku a samozrejme mám v affs blogy, ktoré sú so mnou od mojich začiatkov.Ako mnohí z vás určite viete, ja som momentálne v maturitnom ročníku (čo nie je práve prechádzka ružovým sadom) a hoci viem, že na blog naozaj nepridávam každý deň pretože to skutočne nestíham a mám aj svoj osobný život určite ma chápete a viete, že novinky vám skôr či neskôr dopridám. Tiež stojí za pripomenutie aj to, že na blogu mi už pomáha Izabel, ktorá je jedným z tých ľudí, ktorých som spoznala pri svojich začiatkoch!Sama neviem akým smerom sa niekedy uberať skôr a neraz som si v duchu povedala:"Sakra Táňa dokedy ti to blogovanie vydrží? Veď na to nemáš vôbec čas!"  
tumblr_oi4w4yilE31tdiykmo1_1280.gif
No vždy keď otvorím stránku a pozriem si návštevnosť alebo prečítam komenty od vás ostanem v nemom úžase! Som naozaj rada, že sa blogu teraz takto úžasne darí.


Viete začiatky neboli vôbec ľahké! Pamätám si na svoje založenie blogu, na to, keď som po prvý krát otvorila infoblog a nevedela som, čo mám robiť pretože som nemala žiadnych skúseností. Nuž teda napísala som každý deň zopár článkov a návštevnosť za deň bola tak 5 ľudí. Pamätám si ako na konci vianočných prázdnin sa mi návštevnosť vyšplhala na 15 z čoho som sa radovala nesmierne moc a neskôr na 30;70;100 až 300 ľudí za deň, čo je neuveriteľné číslo. Tá postupnosť a nevedomosť ako to všetko pomaličky stúpa nahor je taká vzrušujúca, že vás to vždy nakopne a chcete o zlom krk v tom pokračovať.Sama to cítim aj na sebe tá kvalita článkov aj úprava stránky je úplne o niečom inom ako v mojich začiatkoch!

Hovorí sa, že druhý rok je prelomovým rokom pretože veci okolo blogu začínajú viac-menej stagnovať. Je len na mne a na vás či blog budeme aj naďalej nejakým spôsobom zveľaďovať aby bol ešte prospešnejším pre vás a aby ste tu vždy všetko našli čo potrebujete.


Toto už by bolo asi naozaj všetko myslím, že som sa rozpísala naozaj až priveľa. Spoločne by sme mohli osláviť tento deň aj menšou súťažou, ktorú však vyhlásim už tento piatok alebo túto sobotu ako vyvrcholenie osláv blogu.


S láskou vaša adminka Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Miška 14.12.2016 v 16:44 Tak to ti gratuluji! :)


 • taylorswift.infoblog.sk 14.12.2016 v 16:51 Ďakujem Miška ☺


 • dlovatosource 14.12.2016 v 20:11 Gratuluji ! ♥ 2 roky je už poměrně dlouhá doba a doufám,že zde vydržíš ještě alespoň jednou tolik :) Tvůj blog jsem si velmi oblíbila a vždy se zde ráda vracím :) A tvá návštěvnost je vážně skvělá :) Jinak už se moc těším na soutěž a jsem zvědavá,co to bude ! :)


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 14.12.2016 v 20:12 Jsem ráda, že tu jsi už dva roky a jsem ráda, že nám přinášíš všechny informace o Taylor, ani se nedivím, že blog má rádo tolik lidí, přeci jenom tolik informací na jednom místě snad není a je vidět, že to děláš s láskou :) Snad tu budeš i další roky :)


 • Hannah 17.12.2016 v 20:44 sice trošku pozdě, ale přeci :-) Přeji tvému blogu všechno nejlepší a neboj určitě zvládneš dalších 10 let! :-) pokud tě to baví tak ten blog ti odpustí i to, že kvůli důležitějším věcem na něj nemáš čas...hlavní je, když se k tomu chceš poté s láskou a nadšením vrátit! :-) přeji tobě i tvému blogu hodně štěstí a úspěchů! :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?