Taylor Swift fan-sitedaily blog

Harry Styles napísal pieseň o Taylor?!

Publikované 16.04.2017 v 10:05 v kategórii News, prečítané: 137x


Ako určite väčšina z vás vie, Taylor istý čas randila so spevákom bývalej hudobnej skupiny One Direction s Harry Stylesom. 
Harry Styles sa po rozpade skupiny podobne ako Zayn vydal na sólovú dráhu a už dokonca na Twitteri oznámil svoj nový tracklist jeho nadchádzajúceho prvého sólového albumu, ktorý obsahuje 10 skladieb:
 1. Meet Me in the Hallway
 2. Sign of the Times
 3. Carolina
 4. Two Ghosts
 5. Sweet Creature
 6. Only Angel
 7. Kiwi
 8. Ever Since New York
 9. Woman
 10. From the Dining Table

Určite ste už zbystrili pozornosť pri tučne vyznačenej pesničke. Možno vás na prvý pohľad napadlo, že sa pieseň podobá na Taylorinu pesničku “Welcome To New York”, ktorá uvádza album 1989. Na sociálnych sieťach toto fanúšikov doviedlo k domnienke, že pesnička možno hovorí práve o Taylor Swift.


Taylor s Harrym randila ešte v roku 2012. Fotografie, na ktorých sa spolu ukázali na verejnosti boli vyfotené v decembri 2012 a januári 2013, hoci sa hovorí, že vzťah začal už mnoho mesiacov predtým. Hoci tento krátky vzťah zanechal pretrvávajúci pocit sme mohli vycítiť najmä s Taylorinej piesne "Out of the Woods", v ktorej detailne opisuje ich vzťah.

Všetko sú to však zatiaľ dohady a tak si musíme počkať na texty piesní, ktoré by mali byť zverejnené už čoskoro Harry bude vystupovať s "Ever Since New York " a tiež "Only Angel" v Saturday Night Live.Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • MB l shakirafans.cz 16.04.2017 v 11:20 Ahoj s toho si nic nedělej abych řekl pravdu tak já ted taky poslední dobou moc času nemám,a jsem občas rád když se dostanu k webu,ale snad to bude už lepší


 • Ivet 03.06.2017 v 20:30 Mám pocit, že Harry se nikde ještě přímo nevyjádřil, která píseň je o Taylor. Já si osobně myslím, že na jeho albu je určitě i píseň o Tay, ale zatím je ve hvězdách, která to je. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?