Taylor Swift fan-sitedaily blog

HLASUJTE: Taylor Swift je nominovaná na VMA 2017!

Publikované 26.07.2017 v 10:03 v kategórii News, prečítané: 86x

Včera bol prepustený oficiálny zoznam všetkých kandidátov na tohtoročné MTV Video Music Awards 2017 a naša Taylor Swift nebola ani tentoraz zo zoznamu vynechaná! Tay tento rok vydala spolu so Zaynom ich veľmi chytľavú vecičku “I Don’t Wanna Live Forever” pre soundtrack k filmu Fifty Shades Darker a so svojou pesničkou bojujú v kategórii Best Collaboration.
Tak sa zdá, že Taylor so Zaynom majú celkom silnú konkurenciu. Veď posúďte sami:

Charlie Puth ft. Selena Gomez – “We Don’t Talk Anymore”
DJ Khaled ft. Rihanna & Bryson Tiller – “Wild Thoughts”
D.R.A.M. ft. Lil Yachty – “Broccoli”
The Chainsmokers ft. Halsey – “Closer”
Calvin Harris ft. Pharrell Williams, Katy Perry & Big Sean – “Feels”
Zayn & Taylor Swift – “I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)” Hlasovanie je práve teraz otvorené!! No má to však jeden háčik. Keď si rozkliknete adresu stránky ukáže vám, že pre CZ/SK to nie je povolené. Našla som však spôsoby, na jednej veľmi dobre stránke, ako to obísť. 


Pre to, aby ste mohli hlasovať musíte však zmeniť IP; môžete to ľahko urobiť viacerými spôsobmi, a to inštaláciou "Hola" (kliknite tu) alebo "Zenmate" (kliknite tu) alebo "Hide My IP" (kliknite tu), potom stačí kliknúť na stránku MTV s Twitteru či Facebooku (kliknite tu) a môžete hlasovať! 


Odovzdávanie cien sa bude konať už 27. augusta v Kalifornii, USA. 

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • https://sizeer.sk 26.07.2017 v 16:15 Skvělý a velmi zajímavý příspěvek


 • Steeeva 27.07.2017 v 09:10 tak to jej gratulujem, že je tam a aj by som zahlasovala ale som na mobile a ja si to tu nechcem sťahovať takže ale jej držím palce :)


 • Vikina 27.07.2017 v 16:16 Gratulujem k nominácii a dúfam, že ju vyhrá :)


 • Taylove 27.07.2017 v 17:31 Prípadne, kto má prehliadač Opera v pc, môže zapnúť VPN priamo v prehliadači, zvoliť virtuálnu lokáciu Spojené štáty a už ide hlasovať. Pre mobily existuje aplikácia Opera Free VPN, ale bez môjho testovania.


 • MB l shakirafans.cz 27.07.2017 v 20:55 opravdu dobrá konkurence snad vyhraje


 • taylorswift.infoblog.sk 28.07.2017 v 11:24 Taylove o tom som vidíš nevedela, to je tiež dobrý nápad! ☺ Kto má Operu tak určite využije aj toto.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?