Taylor Swift fan-sitedaily blog

Hlasujte za Taylor na Global Awards, Global Awards a iHeart Awards 2018!

Publikované 17.01.2018 v 13:59 v kategórii News, prečítané: 67x

Január ja ďalší čas nominácii pre významné udeľovania cien. Taylor bola nominovaná v niekoľkých awards a tak som sa rozhodla sem pridať komplet zoznam aby ste mohli zahlasovať. Určite by to samotnú Tay veľmi potešilo a rozhodne si zaslúži premeniť aspoň jednu nomináciu pretože tvrdo makala na novom albume...no a čo by nás potešilo najviac aby sa už konečne ukázala na nejakom odovzdávaní cien, však že? :D
tumblr_mn2qijfs811r4poono1_500.gif
Ako prvým začnem The Global Awards 2018, pretože je to aj najpraktickejšie hlasovanie a môže zahlasovať úplne každý. Tay je tu nominovaná v kategórii “Best Female”. V tejto kategórii je celkom silné ženské zastúpenie ako napr. Beyonce či Adele. Medzi nominovanými sú aj Taylorine dobré priateľky Camila Cabello či Selena Gomez.
No a ako hlasovať? Jenducho kliknite sem a vyberte si z každej kategórie toho svojho favorita(verím, že v danej kategórii podporíte Tay), na konci zadajte svoj e-mail a hlasovanie sa uzavrie. Každý z vás môže hlasovať za 5 favoritov.

Ďalej Taylor získala 2 nominácie na tohtoročné BRIT Awards 2018. Kategórie v ktorých ju môžete podporiť sú International Female Solo Artist a Best British Video s “I Don’t Wanna Live Forever” na ktorom spolupracovala so Zaynom. Na tejto stránke môžete zahlasovať, ale má to jeden háčik. Musíte mať twitter. Udeľovanie cien BRIT Awards 2018 bude vysielané naživo z londýnskej O2 arény už 21. februára!

Naša Taylor Swift bola nominovaná aj v niekoľkých kategóriách na iHeart Awards 2018, vrátane Female Artist Of The Year!

Ak chcete hlasovať za najlepšiu fanúšikovskú základňu, použite nasledujúce hashtagy: #Swifties #BestFanArmy #iHeartAwards

Ak chcete hlasovať za najlepšie texty, použite: #LookWhatYouMadeMeDo #BestLyrics #iHeartAwards

Ak chcete hlasovať za Najlepšie hudobné video, použite: #LookWhatYouMadeMeDo #BestMusicVideo #iHeartAwards

Ak chcete hlasovať za Pet Cutest Musician, použite: #Olivia #CutestPet #iHeartAwards
POZNÁMKA: Je to bohužiaľ taktiež obmedzené len pre používateľov twittera.


Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Vikina 17.01.2018 v 18:04 Gratulujem Taylor k všetkým nomináciam a držím palce, aby vyhrala :)


 • Steeeva 18.01.2018 v 20:16 mnooo tak ja twitter nemám tekže v dvoch posledných nemôžem hlasovaťno v tom prvom určite zahlasujem a budem jej držať palečky aby sa jej podarilo niečo z toho premeniť ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?