Taylor Swift fan-sitedaily blog

Hudobné video pre “…Ready For It?”

Publikované 27.10.2017 v 18:28 v kategórii News, prečítané: 89x

Fotka z BTS natáčania pre "...Ready For It?" a dôkaz, že Tay v klipe nahá nebola! :D :D

Hudobné video ku novému singlu “…Ready For It?” je vonkuuu! Je to druhé video od Taylor z éry "Reputation". Režíroval ho opäť Joseph Kahn.

Najskôr som celkovému zmyslu videa moc nechápala a zo začiatku mi to pripomínalo video pre Bad Blood. Myslím, že klip predstavuje to, ako sa Taylor cítila uzamknutá a umlčaná kvôli médiám a tú Taylor, ktorá musela predstierať aká je (tá, ktorá explodovala), bol to symbol toho kým teraz v skutočnosti je a toho, že "stará" Taylor je mŕtva, ale nikdy vlastne nebola nažive, pretože to nebola skutočne ona.
Čo si myslíte o klipe? 
PS: "Reputation" album vychádza už 10.11.!!!!


Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Taylove 27.10.2017 v 18:41 Je jasné, že Taylor nahá nebola, ale nepáči sa mi, že minimálne trailer spravila tak, aby to pôsobilo tak, že je nahá. Vlastne i videoklip je len o tom ako zdanlivo nahá Taylor bojuje s druhou Taylor. Áno, sú tam symboly, ale hlavný zámer vidím čisto sexistický. Taylor sa mi páčila aj preto, lebo takéto sexistické triky a marketing nevyužívala. Dokonca sama tvrdila, že by také videa nerobila. Teraz už rozumiem, prečo musela stará Taylor zomrieť. Pretože stará Taylor také veci nerobila. A i názov skladby dáva zmysel. Nepáči sa mi však, že za každú cenu chce byť najsledovanejšou speváčkou. Toto je dosť lacné. Jej videá sú čoraz odvážnejšie, neprekvapí ma, ak sa v budúcbosti skutočne vyzlečie. Je to škoda, že i ona sa vybrala sexistickou cestou.


 • Vikina 27.10.2017 v 18:50 Video je naozaj zaujímavé ♥


 • Adell 27.10.2017 v 21:06 Sice v klipu nahá nebyla,ale myslím,že byl záměr,aby to tak působilo :D Klip je opět zajímavý a propracovaný do nejmenšího detailu,písnička se mi celkem líbí,možná trošku více než LWYMMD,ale i přesto mám radši její starší tvorbu. No jsem hodně zvědavá na nové album :)


 • Ivet 27.10.2017 v 23:41 Klip mě opět neskutečně překvapil a oslnil. Tay má podle mě jedny z nejvíce propracovanější klipy s hlubším významem a všemi detaily. Moc se mi toto zpracování líbilo. Nevím proč si většina myslela, že je v klipu nahá, bylo hned vidět, že ne. Jsem opravdu zvědavá na další její klipy, písničky a hlavně celé album. :)


 • Savannah 28.10.2017 v 17:27 Musím přiznat, že mě videoklip opravdu velmi mile překvapil. Bála jsem se, že to bude propadák, ale Taylor má opravdu luxusní klipy. Co se týče k té písni tak ta m opravdu felmi překvapila. Po prvním poslechu mě vemi ohromila. Což se stává málokdy. :)


 • kaja 30.10.2017 v 11:07 Tak neviem, ale nemám veľmi pozitívny pocit z toho klipu a pesničky. Príde mi to, ako keby sa až príliš snažila, pesnička sa mi celkom páči, má veľmi chytľavý refrén. Ale chýba mi jej stará tvorba, keď sa až tak príliš nesnažila všetkých ohúriť a dopadlo to skvele.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?