Taylor Swift fan-sitedaily blog

Hudobný tip od Taylor

Publikované 19.03.2017 v 08:19 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 46x

Taylor nám na Instagrame odporúčila a pochválila novinku od Lorde. Lorde, alebo Ella vydala klip k piesni Green light. Táto pieseň bude aj súčasťou jej druhého albumu s názvom Melodrama, ktorý výjde v lete.
O "Green Light" sa sama Lorde vyjadrila "Som veľmi pyšná na túto skladbu. Je dosť odlišná a trochu nečakaná. Je zároveň veselá, radostná, ale aj smutná a donúti vás tancovať. Ide o prvnú kapitolu príbehu, ktorý vám chcem vyrozprávať. Ide o príběh z posledných h dvoch divokých a žiarivých rokov môjho života. A presne tu začínam."
Príbeh videa vraj pojednáva o jej prom veľkom rozchode, ktorý sama dlho riešila a nevedela ako ho prijať, o tejto téme zatiaľ nikdy nepísala. K videu hovorí: "Je to presne to opité dievča z párty, ktoré tancuje a plače pre svojho ex a všetci si myslia, že už má dosť. "
O produkciu sa postaral Jack Antonoff, známy zo spolupráce s Taylor Swift. V Green Light má hlavnú úlohu samotná Lorde. Dej sa odohráva v noci, streidajú sa prestrihy s klubov, párty, tancovaním a blúdením po meste. Klip je v podstate jednoduchý, nič zvlášte sa nedeje, príbeh bez zápletky vo videu. Len Lorde, a jej pieseň. Dobre naspievaná, očakávajúca ohlasy ľudí. Mne osobne sa veru páči.
Vyjadrejnia Lorde som si požičala zo stránky musicserver.cz a v nasledujúcich linkoch pridávam text a preklad piesne a oficiálne video.
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/lorde/green-light-802507

Nezabudnite pridať svoj názor v komentároch.
Izabel♥

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 20.03.2017 v 18:48 pesničku som už počula a je naozaj skvelá, zamilovala som si ju hneď :) a počula už niekoľkokrát


 • Anonymný 22.03.2017 v 23:00 Viem ze sa to vzhladom ku typu blogu nehodí, ale toto je moja nová najoblúbenejšia pesnička


 • MB shakirafans 24.03.2017 v 21:06 písnička se mi velice líbí videoklip je taky hezký.Takže se ani nedivím,že ho taylor doporučuje


 • Izabel 25.03.2017 v 10:53 Vďaka za komentáre :)

  Anonym : prečo by sa to nehodilo ? Veď na tomto blogu nejde o tom že sme fanúšikovia Taylor a všetko ostatné by sme odcudzovali.


 • Ivet 26.03.2017 v 21:52 Taylor je s Lorde velká kamarádka, tak není divu, že doporučila právě její hudbu. Já osobně Lorde moc neposlouchám, jelikož se mi její tvorba moc nelíbí. Tato skladba ale změnila můj názor a musím říci, že si jí i ráda poslechnu. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?