Taylor Swift fan-sitedaily blog

Inšpiratívny jesenný outfit Taylor z Beverly Hills

Publikované 31.10.2015 v 08:50 v kategórii Fashion s Taylor, prečítané: 271x

Už dávno som pre vás neprichistala nič do tejto rubriky a tak ma napadlo, že po dlhom čase by sa to tu zišlo niečím oživiť. Dnes by som chcela rozobrať jeden outfit, ktorý môžete vidieť na obrázkoch. Tieto fotografie sú staré pár dní a pochádzajú z Beverly Hills kde Tay nakupovala v Neiman Marcus. Rada by som tieto fotografie nahrala aj do galérie ale objavilo sa ich minimum a malé takže to radšej rozdelím do tohto článku.
Začnime teda od okuliarov. Ak sa vám zdajú povedomé alebo máte pocit, že ste ich už na Tay videli tak áno, máte pravdu. Taylor tieto slnečné okuliare najčastiejšie nosila v roku 2012 kedy ste to mohli spozorovať na viacero jej outfitoch napr. TU! alebo TU!
Sú to Ray-Bans okuliare. Môžete ich násjť TU! no bohužiaľ sú nedostupné / vypredané. Tay väčšinou nosí okuliare s čisto čiernym rámikom takže som rada, že to teraz trošku pozmenila a vytiahla aj niečo staršie, pretože tieto okuliare jej skutočne svedčia, však ? 

Ďalšou časťou outfitu je tričko Brandy Melville ‘Nancy Sweater’, ktoré je dostupné TU!
Taylor by mi týmto ouftifom pripomínala školáčku no keď ku tomu pridala aj tento sveter šedej farby je to dokonalé. 
Poďme teda na túto nádhernú kockovanú sukňu, ktorá sa mi z outfitu nesmierne zapáčila. Je to sukňa Brandy Melville ‘Kaitlee Skirt’ a zatiaľ je nedostupná na tejto stránke TU! pretože je bohužiaľ vypredaná.
Prichádzajú na rad topánky & Other Stories ‘Leather Pumps’ ma z outfitu zaujali najmenej možno je to tým remienkom, ktorý mi tam akosi nepasuje. A možno by som si také vybrala, len v inej farbe. Ako na potvoru aj tieto sú v obchodoch nedostupné takže vám sem nemôžem hodiť žiadny link.
A finálnou časťou outfitu je táto kabelka Alexander McQueen ‘The Box Leather Shoulder Bag’ . TU!  Musím uznať, že Taylorine kabelky sa mi vždy páčili a táto nie je výnimkou. Kabelka stojí približne 1900 € ale vyzerá naozaj dobre. Tuším, že je nová pretože na predchádzajúcich Tayloriných outfitoch som ju ešte nevidela.

A ktorá časť z dnešného outfitu sa najviac zapáčila práve vám ? 


Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Crazy Jull 31.10.2015 v 13:51 Ten svetr je boží. :)
  -CrazyJull


 • Miska 31.10.2015 v 19:49 Jeji kabelka se mi libi.


 • kaja 31.10.2015 v 19:50 Moc pekný outfit, páči sa mi tá kombinácia topu a kockovanej sukne, tie topánky ma tiež moc nezaujali, ale tá kabelka je vážne nádherná :) Len tá cena :D


 • Steeeva 02.11.2015 v 15:30 ako mne sa to pol na pol páči, veľmi sa mi páči jej kabelečka tá je proste úžasná spolu s okuliarmi, mno aj ten svetrík sa mi páči ale ja by som si k tomu vzala tie čierne nohavice ako to má tá modelka a k tomu nejaké tenisky alebo pukny botičky :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?