Taylor Swift fan-sitedaily blog

Interior

Publikované 08.10.2017 v 09:28 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 91x

Ak ste sa už stihli zladiť s Taylor, čo sa týka oblečenia a stylingu, o čom som písala v predchádzajúcom článku. Teraz som chcela pre vás nájsť niečo o bývaní. Ale na internete zatiaľ v podstate nič také nebolo, tak som sama vytvorila niekoľko nápadov a dekorácie s štýle Reputation.
Prvým nápadom je svietnik, ktorý sa celkom hodí na spríjemnenie atmosféry a tiež na tmavé večery, ktoré s týmto obdobím prichádzajú. Takže budete potrebovať obyčajný čistý priesvitný sklenený pohár a farby na sklo. S čiernou kontúrovacou farbou si naznačte písmeno R v štýle Reutation a potom ho čiernou farbou dostratena orámujte. Druhou možnosťou je len napísať Reputation na pásik papiera a z vonkajšej strany to na pohár nalepiť. Spravíte takú obruč okolo svietnika a celé to môžte prejsť disperzným lepom, ktorý zabezpečí, aby to držalo a bolo lesklé. A nakoniec po zaschnutí už len vložiť sviečku.
Ďalším nápadom je také zátišie, ktoré si môžte vytvoriť na poličke. Skúšali ste už niekedy origami ? Na youtube nájdete mnoho návodov aj na jednoduchšie skladačky a verím že sa pri tom zabavíte, naučíte sa niečo nové a budete mať peknú ozdobu. Keď si spravíte napríklad kvietky v čiernej a sivej farbe, bude to ladiť s CDčkom. Môžte pridať nejaké konáriky, aby to bolo trochu aktuálne jesenné a vtiahnete si do izby trochu prírody. A do tejto plochy na poličke si potom môže naaranžovať nové CDčko, teda potom keď vyjde :)
Veľmi sa mi páčia dekoračné vlajočky. Môžu byť papierové, aj látkové a pekne vyzerajú vonku napríklad na terase pri oslave aj vnútri po celý rok na oživenie prázdneho priestoru.
Budete potrebovať len papier, nožnice a stužku. A to chcete mať v téme éry Reputation použite tvrdé papiere v čiernej, bielej a sivej farbe, a pekné sú aj dekoračné papiere, ktoré zoženiete v kreatívnych potrebách. Odstrihnite si toľko stuhy, koľko potrebujete, vystrihnite si aký tvar vlajočky chcete a potom urobte z každej strany papiera dierku a prevlečte stuhu.
Ďalej ma napadlo urobiť rámik s úryvkom textu. Ako bolo spomenuté v niektorom článku na blogu- Taylor sa mení, ale červený rúž ostáva. Tak si ho dajte aj vy, urobte otlačok na papier a dopíšte nejakú časť piesne. A hoďte to do rámika :)
A na posledný nápad budete opäť potrebovať minimum pomôcok. Na kúsky tvrdého papiera si nakreslite symboly týkajúce sa Taylor. Napríklad jej iniciály, názov nového albumu, hada, či číslo 13. Môžte pridať aj jej vytlačenú fotku z internetu. Potom si vezmite stuhu, alebo špagát, zaveste ho na stenu a malými dekoračnými štipcami pripevnite obrázky.
Dúfam a verím že som vás inšpirovala a niektorý z mojich nápadov vyskúšate.
Pozdravuje Izabel.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 11.10.2017 v 08:07 mno tak to je skvelé, že myslíš aj na niečo také, je to určite dobré aj jednoduché v každom prípade :), ja pravdupovediac som na niečim takým neuvažovala nikdy asi :DDD ale nápad veľmi dobrý :)


 • Ivet 11.10.2017 v 18:14 Ahoj, tady Ivet :)
  ráda bych ti oznámila, že jsem zpět na blogu. Proč byl blog na několik týdnů "zrušen" a co se stalo najdeš v nejnovějších článcích.
  Od tohoto týdne jsem opět na blogu pravidelně aktivní a stejně tak co se týká obíhání affs. Omlouvám se, že tento komentář není tentokrát k tématu tvého článku. Děkuji za pochopení.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?