Taylor Swift fan-sitedaily blog

January vibes

Publikované 20.01.2018 v 11:56 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 81x

Ahoj Swifties, tak toto je môj prvý článok na blog pre nový rok 2018!
Tieto úvody roka zvyknú byť všade plné pozitívnych prianí, hypotéz na nadchádzajúci čas, a pekných predsavzatí.
Koniec koncov je to ale zbytočné. Dobre nechcem byť negatívna hneď od začiatku, len musím povedať že osobne nemám zrovna najlepšie obdobie. Presvedčila som sa že napriek pekným prianiam nie nie vždy všetko také ako by som chcela.

Dúfam však že vy ste mali pekné sviatky a do nového roka ste vkročili- ako sa hovorí- tou správnou nohou. Namiesto dávania si predsavzatí, ktoré pravdepodobne dlho nevydržia skúšajme robiť veci hneď. Hneď sa začať viac hýbať. Hneď pri najbližšej príležitosti sa viac snažiť. Skúsme byť lepšími každý deň.

Čo sa týka Taylor, tak dúfam, že pre vás naďalej zostane obľúbenou speváčkou, že nás bude stále prekvapovať aby sme mohli mať radosť z jej tvorby. A som si istá, že tento blog vás bude naďalej informovať o všetkom podstatnom okolo nej a bude vašim sprievodcom v Swiftie svete.

A ja sa budem snažiť vždy si nájsť čas aby som pre vás našla niečo zaujímavé. A teda sa buď pokúsim niečo preložiť, vymýšľať vlastné články a tvoriť niečo originálne.
Kalendár na stiahnutie:
1-sk-d5ae0ab5907afcf3c9595b03333f78dd
Izabel♥

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Vikina 20.01.2018 v 18:06 Ten Kalendár je prekrásny ☺♥


 • Steeeva 29.01.2018 v 08:56 napísala si to naozaj dobre, ja len dúfam, že tento rok bude lepší aspoň trochu ako ten predošlí, to by bolo naozaj super :P, mno a ten kalendár je naozaj skvelý, páči sa mi ako je spracovaný ;)


 • Zuzi 30.01.2018 v 00:22 Napsala jsi to hezky :) Já osobně si žádné předsevzetí nedávám :) Když chce člověk změnu, tak přeci nebude čekat na nový rok.. prostě začne hned :) A kalendář je nádherný, jsi šikovná :)


 • Ivet 02.02.2018 v 15:41 Krásný článek na přivítání nového roku. Máš pravdu většinou jsou všichni nalazení do dobré nálady a plní očekávání a předsevzetí. Přitom vlastně polovina lidí to předsevzetí ani nedodrží. Já se pokusila vkročit do nového roku aktivně a začala jsem s tím hned a nečekala. Doufám, že mi to vydrží.
  Mimochodem ten kalendář je opravdu wooow. Moc se ti povedl, je nádherný.<3


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?