Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kam Taylor "zmizla" za posledných 6 mesiacov?

Publikované 31.08.2017 v 10:32 v kategórii News, prečítané: 88x


Väčšinu roka 2017, sa fanúšikovia a široká verejnosť divili, kde sa Taylor Swift skrýva a čo robí, no teraz, po vydaní "LWYMMD," jeden z jej zdrojov na všetky otázky zodpovedal.

Medzi chaotickým rozchodom s ex-priateľom Calvinom Harrisom, románikom s Tomom Hiddlestonom a verejným konfliktom s Westovcami, zdroj blízky speváčke rozpráva časopisu People, že "Taylor cítila, že jej osobný život nemá pod kontrolou. Potrebovala zmiznúť, aby sa mohla objaviť. Bolo na čase niečo zmeniť a priniesť nový prístup."

Teraz s oznámením svojho nového albumu a vydaním nového singla zdroj tvrdí, že Taylor "je pripravená sa prestať skrývať a môžeme sa dočkať, až svojim verným fanúšikom zazdieľa jej novú prácu ."
"Taylor je veľmi nadšená z nového albumu. Bol to jej život v posledných mesiacoch," povedal zdroj.

Okrem toho, podľa zdroja sa Taylor aj naďalej sústreďuje len na svoju prácu a udržanie súkromného života súkromným, najmä vzťah s britským hercom Joe Alwynom.
Zdroj: upravené z People.com


Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 01.09.2017 v 10:34 tak to je určite pochopiteľné prečo sa po takomto kolotoči uchýlila k niečomu takému, to čo prežívala je na človeka proste veľa a hlavne vďaka paparazzom, bolo to jednoducho šialené ako ju prenasledovali, nedali jej ani poriadne dýchať, takže sa nie je ani čomu čudovať, jej to určite prospelo a my sme mohli len čakať, mno a dočkali sme sa a je to jednoducho super, teším sa na jej ďalšie nové piesne :)


 • Adell 02.09.2017 v 07:14 Taylor naprosto chápu. Někdy je potřeba si od všeho odpočinout a nabrat síly. Ale jsem ráda,že je opět zpět. :P Nový singl se mi líbí a videoklip je hodně zajímavý. Jsem zvědavá na celé album. Jinak jsem nevěděla,že má nového přítele. Tak snad už to tentokrát bude ten pravý! :D :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?