Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kde zohnať nový merch, informácie o koncertoch a CD?

Publikované 27.08.2017 v 12:22 v kategórii From me, prečítané: 115x

Ahojte Swifties,
asi už z pozdravu viete, že dnes pôjde skôr o taký informatívny nenovinkový článok. V posledných dňoch mi od vás prichádzajú na instagram správy na ktoré som sa rozhodla odpovedať takto hromadne v článku.
Kde zohnať nový merch Taylor?
Nový merch Tay je už dostupný na jej oficiálnych stránkach taylorswift.com, kde nájdete zopár kúskov z jej novej kolekcie. Od mikín, tričiek až po prstienky a samotné CD. Neviem ako je to s dopravou ku nám no viem, že CZ a SK sa dá zvoliť pri príchode na stránku. Poprípade tam niektorí už majú nahodenú registráciu, ak už niečo objednávali. Ja s týmto teda skúsenosti nemám, zatiaľ som nič z jej shopu neobjednávala. Chvíľku som nad tým aj uvažovala, ale asi ma odradili tie ceny pri tých veciach! :D Možno chvíľku počkám ak by predsa len niečo zlacnelo časom... Čo sa týka predobjednania CD Taylor tak to je veľká otázka. Malo by sa dať cez slovenské iTunes. Bohužiaľ iba v digitálnej verzii. Môžte ešte skúsiť cez zahraničný target.com, ale myslím, že vám to nepovolí. Je to škoda pretože je to tam za celkom slušnú cenu!

Čo sa týka informácii o koncertoch na jej oficiálnej stránke je to rozdelené pre Severnú Ameriku a pre zvyšok sveta. Američania sa môžu zaregistrovať cez jej novú službu, cez ktorú majú opäť nejaké výhody.
Pre nás to funguje tak, že si vyplníme tento formulár a keď sa zverejnia dátumy na turné tak nám budú chodiť upozornenia mailom a ďalšie novinky. Je to niečo ako newsletter:
na stránku sa dostaneš kliknutím na obrázok

Niekto sa ma pýtal či UPS autá budú aj u nás rozvážať Taylorine veci a mať toto úžasné logo:
ups-truck.jpg
Bohužiaľ nie, opäť to platí iba pre USA. Majú takú možnosť predobjednať si album a ku tomu dostanú ešte nejaké špeciálne darčeky.
Dúfam, že som vám na tie hlavné otázky zodpovedala a už v tom nemáte taký chaos.
Ak sa predsa ešte chcete niečo spýtať, šupnite otázku do komentu!

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Lucia 27.08.2017 v 13:27 ďakujem. lebo ja po anglicky moc dobre neviem a google moc dobre nepreklada. nevedela som či je ešte aj nejaký iný eshop lebo hentam sa mi to zdalo predražené. dakujem teda


 • taylorswift.infoblog.sk 27.08.2017 v 13:30 To je v pohode. Keby ešte niečo je nejasné stačí napísať...No aj mne sa to zdá drahé, ale väčšinou to tak býva pri novinkách!☺


 • Sarah 27.08.2017 v 16:32 V podstate to predsa len je clanok s novinkami, lebo su to pre fanusikov dolezite informacie :)
  Pride mi trochu nefer ze v USAmaju take vyhody a darceky navyse... Ale vsak samotny album sa bude dat urcite zohnat aj u nas potom v novembri.


 • taylorswift.infoblog.sk 27.08.2017 v 17:22 V podstate áno máš pravdu sú to aj novinky.
  Tak Tay je v prvom rade americká speváčka a najväčšiu fan base má tam. Ľahšie sa jej oslovujú rôzne spoločnosti tam ako tu v Európe pretože tam má väčšia meno.
  Ale mohla by určite nejaké výhody rozšíriť aj do ostatných kontinentov poprípade by bolo fajn keby nejaká zastávka tohto nadchádzajúceho turné je niekde poblízku.


 • taylorswift.infoblog.sk 27.08.2017 v 17:23 a áno album bude oficiálne dostupný od 10. novembra celosvetovo!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?