Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kedy bude prepustená aplikácia - The Swift Life

Publikované 13.10.2017 v 15:49 v kategórii News, prečítané: 86x

Taylor predsa len našla spôsob ako sa s fanúšikmi spojiť! Koncom tohto roku vyjde aplikácia, ktorá bude spájať Taylor s nami (fanúšikmi) a fanúšikov medzi sebou.
Jej vlastná aplikácia ponesie názov - The Swift Life.
The Swift Life bude čoskoro prístupná v beta verzii no iba "na obmedzených územiach" a začne sa globálne spúšťať niekedy pred koncom roka 2017 pre iOS a zariadenia Android.
Tay spolupracuje s vývojármi mobilných hier Glu Mobile a možno ste ešte minulý rok postrehli, že som sem pridávala článok o tom, že sa pracuje na nejakej novej hre od Taylor. No hra to však úplne nie je.
V podstate je to ako verzia Instagramu alebo Snapchatu, ktorá sa venuje všetkým veciam okolo Taylor. Cez Swift Life sa budú môcť fanúšikovia priamo spájať s Taylor. Aplikácia bude obsahovať obrázky, budeme v nej môcť zdieľať streamovanie hudby a v aplikácii tak isto budeme môcť medzi sebou chatovať a používať tzv. "Taymojis", stickery apod.
"Myslím, že sa vám to bude naozaj páčiť ľudia," hovorí Taylor na konci videa, v ktorom predstavuje svoju appku:

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Vikina 13.10.2017 v 16:18 Táto aplikácia ma naozaj zaujala a teším sa na ňu ale dúfam, že bude dostupná aj u nás :)


 • Malia 14.10.2017 v 19:35 tak to je hrozně super nápad ♥


 • kaja 15.10.2017 v 12:56 Je vidieť, že Taylor sa snaží spojiť s fanúšikmi čo najviac a táto aplikácia je toho len príkladom. Som zvedavá, či ju bude možné bezplatne si stiahnuť, ale pravdepodobne asi bude nejaký poplatok :)


 • Beb. 15.10.2017 v 20:18 wow tak to je super nápad! :) tak to se těším :)


 • Zuzi 15.10.2017 v 21:34 Skvělý nápad, jak se co nejvíce sblížit s fanoušky :) Taylor je skvělá a je vidět, že ji na svých fanoušcích záleží! ♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?