Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kelsea Ballerini o inšpiratívnych country hviezdách

Publikované 23.06.2017 v 17:23 v kategórii News, prečítané: 76x


Kelsea Ballerini je veľmi dobrá kamarátka Taylor a rovnako aj jej obrovská fanúšička. S Tay sa stretla prvýkrát na koncerte v roku 2008. Neskôr sa ich cesty v šoubiznise opäť stretli a stali sa z nich priateľky. Kelsea Ballerini nedávno poskytla rozhovor pre PeopleStyle, v ktorom opísala aj Taylor v nasledujúcich otázkach:
Akú najlepšiu lekciu ste sa naučili od Taylor Swift?
"Veľa vecí. Myslím si, že ona je skutočne ako... ona je dôvod prečo ja a veľa ženských umelkýň v country rádiu sme v country rádiu. Myslím, že ona je pre nás taká prvotná priekopníčka. Naučila som sa od nej veľa, vzhliadam ku nej ako umelkyni, aj ako priateľke. Je geniálna."
Ktoré country hviezdy sú pre teba inšpiráciou?
"Shania. Stretla som sa s ňou a dokonca sme si spolu zaspievali. Ona je proste... Títo ľudia na takomto leveli, je to proste viac ako ich talent, sú to prosto skromní ľudia a sú veľmi starostliví a rovnako aj Taylor Swift. Oni dve a Hillary Scott. ... Veľmi ku nim vzhliadam ako speváčka, ale aj ako človek. Spoznáte ich... rýchlo prídete na to, prečo sú také úspešné aj mimo hudbu."Kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Steeeeva 23.06.2017 v 19:36 mno tak to je určite skvelé poču, takéto krásne slova a koľko dokáže inšpirovať ľudí okolo seba to je naozaj skvelé, a cítiť z toho nadšenie ako to človek číta :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?