Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kelsey Ballerini o priateľstve s Taylor pre Entertainment Tonight!

Publikované 12.02.2017 v 09:01 v kategórii News, prečítané: 126x


ET: "Chceme vedieť o vašom prvom stretnutí s Taylor, ale nie ako fanúšička. (Kalsey sa kedysi dávno stretla s Taylor na koncerte na Meet&Greete preto fanúšička)."

Kelsey: "Poslala mi krátku správu po tom, čo som tweetla o jej albume, čo bolo šialené, a ona ma pozvala na narodeninovú oslavu jej kamarátky Abigail vo svojom dome v Nashville. Keď som tam prišla, rozbehla sa za mnou a objala ma, vzala ma za ruku, priviedla do jej bytu a predstavila mi všetkým svojich priateľom ako napríklad Hayley z Paramore či Kings of Leon. "

ET: "Bolo to zvláštne, nie?"

Kelsey: "Ja som tam iba tak stála,že" Ahojte, ja som Kelsey ". No ona bola veľmi láskavá. Takže toto bolo moje prvé osobné stretnutie s Taylor ..." - Kelsey Ballerini o priateľstve s Taylor v nedávnom rozhovore pre Entertainment Tonight!

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Victoria♥ 12.02.2017 v 18:00 Čožeee? To aj ja chcem tak sa s niekým spoznať! :D Wow, toto je celkom vtipné, Kelsy sa musel zrazu celý život obrátiť o 360°! :D


 • Ivet 02.03.2017 v 19:35 To musí být pro Kelsey nezapomenutelný zážitek. Taylor byla velmi laskavá, že jí pozvala na narozeninovou oslavu a hned jí tak mile přivítala a všem představila. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?