Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kniha od Seleny a zľavy od Taylor

Publikované 17.12.2016 v 10:16 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 147x

Ahoj Swifties,
dnes som pre vás vybrala dve novinky, ktoré sa týkajú Taylor.

Na Óčku sa nedávno objavil príspevok o Selene. Teší nás že už je zdravá, no podľa toho, kto písal pre óčko.tv vraj Sel mala cez svoju pauzu čas na premýšľanie a začala počas liečenia písať knihu o svojich priateľstvách, kde má údajne písať aj o vzťahu s Taylor.
Čo je na tom pravdy neviem, lebo média sa často snažili akoby rozvrátiť ich kamarátstvo aj bulványmi článkami, ktoré vôbec neboli pravdivé a viac krát sa písalo že sú pohnevané, aj keď to tak nebolo. Každopádne knihu od Seleny by bolo zaujímavé si prečítať, tak uvidíme.

Pre svojich fanúšikov pripravila Taylor počas adventu akciu vo svojom oficiálnom on-line obchode, napríklad s vecami na zimu a vianočnými ozdobami. Ak chcete skúsiť objednať, tak do toho, v ponuke je toho dosť :)
http://store.taylorswift.com/

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Miška 17.12.2016 v 15:10 No to by bylo super, kdyby napsala knihu, ale nebudu se radovat :D


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 17.12.2016 v 18:14 Tak jsem zvědavá, co je na tom pravdy, bylo by fajn, kdyby Selena něco napsala, uvidíme :)


 • Hannah 17.12.2016 v 20:45 o té knize jsem četla také...já bych se nechala překvapit a uvidíme, co z toho byla pravda :-)


 • emily 17.12.2016 v 21:25 Páni, tak to by bylo skvělé si přečíst knihu od Seleny. Bylo by to super! :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?