Taylor Swift fan-sitedaily blog

Komentár od Taylor pre fanúšičku

Publikované 09.07.2018 v 16:31 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 23x

Ahojte, našla som, ako Taylor nechala odkaz svojej fanúšičke. Skúsila som to preložiť, tak nech sa páči...
Toto je dôvod prečo Taylor Swift je "pánom" v tínedžerskom svete. Nechala naozaj krásne slová o neopätovanej láske a dospievaní pri fanúšičkinej fotke na Instagrame.

Taylor nechala dlhý koment:Ahoj Caitlyn. Si úplne nádherná. Tvoje obrázky sú tak pútavé a milujem tvoj štýl. Vyzeráš neuverutelne jedinečne. Slovami jednej z mojich obľúbených piesní od Paramore, ja neznášam vidieť tvoje zlomené srdce. Úprimne si želám, aby sa ti to nikdy nestalo a prajem si, aby si mohla urýchliť čas a vidieť všetku tú bolesť retrospektívne.Ty a ja spoločne vieme, že tu je nejaká väčšia línia príbehu pre teba, ako to "dievča so zlomeným srdcom, ktoré zostane navždy smutné.Myslím, že skvelé by bolo "dievča, ktoré malo zlomené srdce, bolo chvíľu smutné, ale potom našlo svoju slobodu, priateľov a schopnosť pozrieť sa späť a smiať sa tom, čo sa naučila. Ona teraz žije svoj život sama, podľa vlastných podmienok a so stále fantastickými vlasmi."Milujem ťa. Zostaň pri tomto.

Caitlyn na to reagovala: "Taylor Swift mi nechala komentár práve keď som to najviac potrebovala, keď prechádzam žiaľom a plačem."

U Taylor sa stáva, že zanecháva takéto odkazy pre svojich fanúšikov. Je to naozaj milé a pozorné. Určite to Caitlyn nielen potešilo, ale aj veľmi povzbudilo.

Pripravila Izabel.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?