Taylor Swift fan-sitedaily blog

Kto je vlastne Joe Alwyn ?

Publikované 21.10.2017 v 20:36 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 69x

No predsa Taylorin frajer! Hej, hej, to všetci vieme, ale napadlo ma, čo o ňom ešte vieme? Kto je, aký je to človek a čím sa zaoberá ?
Joe Alwyn je súčastný priateľom Taylor Swiftovej. Dalo by sa povedať že je jedným z mnohých, pretože je známe že Taylor pomerne často strieda partnerov. Ale tak veríme že nájde toho pravého a že je teraz z Joeom šťastná.
Joe, celým menom Joseph sa narodil vo februári roku 1991, takže je o niečo mladší od Tay, momentálne má 26 rokov.Narodil sa v severnom Londýne matke terapeutke a otcovi, ktoý je tvorcom dokumentárnych filmov. Od mala chcel byť hercom, stal sa členom National Youth Theatre a neskôr aj vyštudoval herectvo. Je teda britským hercom, ktorý sa objavil v niekoľkých filmoch.
Krátko po ukončení štúdia dostal rolu vo filme natočenom podľa novely Bena Fountaina. Táto vojnová sráma bola v našich končinách uvedená pod názvom "Ulička slávy", pričom pôvodný názov je Billy Lynn's Long Halftime Walk. Práve Joe tu hral hlavnú úlohu chalana Billyho po boku známych hecov ako Kristen Stewart, Chris Tucker, či Vin Diesel alebo Steve Martin. Tento rok vyšla dráma "The Sense of an Ending" kde sa Joe objavil a na budúci rok je naplánová premiéra filmu "The Favourite" a pripravujú sa ešte dva filmy kde bude Joe hrať.
Momentálne sa o ňom objavujú články práve v súvislosti s Taylor a o ich vzťahu. Zatiaľ sa nikdy spolu oficiálne neobjavili a verejnosť ho teraz rieši len ako toho, ktorý chodí s Taylor. Mne sa to zdá byť nádejný herec a celkom sympaťák.
Čo si o ňom myslíte vy?

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?