Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ktorá kaviareň sa stala pre Taylor Swift osudovou?

Publikované 28.07.2017 v 11:21 v kategórii News, prečítané: 68x

Kaviareň Bluebird vás na prvý pohľad určite nezaujme. Je ako väčšina ostatných malých kaviarničiek. Nachádza sa v obchodnom centre Nashvillu, vedľa kaderníctva Le Bon Ton. Je tam menej ako 100 miest na sedenie a vnútri sa nachádzajú dve malé wc-ka - priamo smerom ku čašníkom opúšťajúcim kuchyňu. Odkedy Amy Kurland otvorila Bluebird v júni 1982, stala sa akoby takým útočiskom pre skladateľov a posluchárňou, kde si každý mohol vypočuť začínajúcich spevákov.
A ako som už načrtla, kaviareň skrýva svoje hudobné príbehy a tak, si poďme aspoň ten s Tay priblížiť:
Taylor Swift: Pre každého speváka a skladateľa v Nashville, Bluebird Cafe je srdcom Music City. Rada sa vraciam do minulosti, pretože tam som odprezentovala svoju akustickú šou, ktorá sa skončila zmluvou s veľkou nahrávacou spoločnosťou.

Scott Borchetta (prezident / CEO / zakladateľ, Big Machine Label Group): Prvýkrát som sa stretol s Taylor Swift 2. novembra 2004. Potom som si ju išiel pozrieť do Bluebird to bolo 4. novembra. Bol som unesený jej piesňami. A mohla by splynúť, viete? Nemala žiadny problém splynúť s týmito ostatnými skladateľmi. Je tak súťaživá a v tom momente nebol nikto, kto by ju mohol nahradiť.

Nichols : Music Row bol obklopený informáciami o Taylor.

Borchetta: Bol som v Universale, no rozhodol som sa, že odtiaľ odídem. Povedal som: "Jediný sľub, ktorý ti môžem dnes večer dať je, že keď začnem nahrávať, máš so mnou zmluvu." Zavolala mi o 10 dní neskôr a povedala: "Čakám na teba."


Upravené z billboard.com
Kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • LOVELYTAMARA 28.07.2017 v 16:46 Pekný článok. Ja som nevedela, že nejaký producent našiel Taylor v kaviarni. Je to zaujímavé.


 • Uthande 29.07.2017 v 14:38 Také jsem nevěděla, že Tay začínala v kavárně v Nashvillu. Když má někdo talent a umí ho využít, tak má vyhráno :)
  Jinak jsem zpět na blogu a mám tam kontrolu affs :)


 • Taylove 29.07.2017 v 15:31 Nie všetci sledujeme Taylor od počiatku jej hudobnej kariéry, takže viac takýchto článkov mapujúcich jej cestu, budú veľkým prínosom.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?