Taylor Swift fan-sitedaily blog

Lorde už nie je súčasťou slávneho "Taylor Swift squadu"?!

Publikované 08.07.2017 v 13:32 v kategórii News, prečítané: 91x

Speváčka Lorde bola v utorok hosťom austrálskej talk show Sunrise, v ktorej rozprávala aj o budovaní vzťahov s jej hudobnými idolmi. Povedala, že sa s týmito ľuďmi vôbec nestretáva a dištancuje sa od myšlienky, že je členkou spomínaného týmu Taylor slovami:

"Viete, vytváram si priateľstvá na rôznych miestach, ale väčšinou no nemyslím si, že som ten typ, ktorý telefonuje svojim idolom pre radu, keď je to nepotrebné".
Po tomto rozhovore sa začali šíriť novinky typu, že Lorde už s Taylor skončila alebo jej tým sa rozpadol... no včera uviedla Lorde všetko na pravú mieru. 
Na svoj účet na twitteri napísala:

"Wow - niečo frustrujúce, čo musím adresovať online, ale poďme na to. Taylor je moja drahá priateľka. Veľmi ju ľúbim. V rozhovore na túto otázku som práve hovorila o bowie a patti smith - to sú tí idoli o ktorých som hovorila, že sa s nimi osobne nepriatelím, nie o Taylor!

V minulosti som vždy chápala myšlienku Taylorinho "squadu" u ľudí ako frustrujúci; nikdy to nebol nejaký exkluzívny klub alebo tajná spoločnosť, ale široký okruh ľudí, z ktorých som niekoľkých poznala a niektorých nikdy nestretla, ako väčšina veľkých skupín priateľov. Ospravedlňujem sa za mierne nedorozumenie, ktoré mi vykĺzlo. Bolo to brané ako kedy sme všetci boli krvavými členmi nejakého tajného kultu.

Naozaj hlúpe, keď sa zobudíte a uvidíte na titulkách článkov, či ste urazili alebo nie, niekoho, koho ste hlboko rešpektovali. Chcem poslednýkrát povedať, že Taylor tu pre mňa, v mojích tmavých a svetlejších časoch počas týchto 5 rokov vždy bola. Pokašľala som danú otázku v rozhovore. Teraz si odchlipnem z nápoja a idem sa prejsť."

postimage

Koniec koncov som rada, že sa všetko vysvetlilo a Lorde to uviedla na pravú mieru. Toto je možno aj takým poučením pre nás, keď niečo povieme ako to ľudia môžu prekrútiť a pochopiť to čo poviete v úplne inom svetle, hoc to myslíte dobre.

Kopírovať jedine so zdrojom: taylorswift.infoblog.sk !!!

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Vikina 08.07.2017 v 16:22 Som rada, že sa to čo povedala vysvetlilo a v skutočnosti nemá nič proti Tay ♥ ale úprimne mne osobne Lorde nikdy nebola veľmi sympatická :/


 • taylorswift.infoblog.sk 08.07.2017 v 20:19 Tak toto je aspoň dobrý príklad toho ako dokážu média alebo ľudia prekrútiť pravdu.
  Tiež som rada, že sa to vyjasnilo Vikina!☺


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?