Taylor Swift fan-sitedaily blog

Malé víťazstvo pre Taylor?!

Publikované 14.08.2017 v 12:15 v kategórii News, prečítané: 86x

Bohužiaľ som vám nemohla zdeliť túto skvelú novinku skôr pretože víkend bol neskutočne nabytí. No o to teraz ma to viac teší! Určite túto správu viacerí z vás zachytili na nete či v médiach a pre tých, ktorí nie, tu prinášam článok s piatkového súdneho procesu.

Sudca William Martinez sa rozhodol v piatok ukončiť žalobu Davida Muellera, ktorý tvrdil, že Tay bola dôvod prečo ho prepustili z rádia. Podľa Associated Press, Martinez povedal, že sa nepodarilo dokázať na súde, že Tay môže za jeho vyhodenie z rádia Kygo. Mueller žiadal o náhradu škody vo výške $ 3 milióny. Pred prijatím konečného rozhodnutia sudcu, už niekoľko medzinárodných stránok predpokladalo toto rozhodnutie. Po celý týždeň, právnici, Taylor, jej rodina a novinári trávil celé hodiny výmenou názorov v súdnej sieni.
Greg Dent - bodyguard Tay povedal, že stál len pár metrov od nej a Muellera, ale vtedy nezakročil pretože si myslel, že niektorí fanúšikovia dávajú Taylor kvety alebo listy. Avšak, Dent teda taktiež potvrdil toto napadnutie.


Podľa Billboard, ešte dnes by sa mala celá kauza okolo obťažovania doriešiť.


Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • MB l shakirafans.cz 14.08.2017 v 16:23 páni tak to je skvělá zpráva


 • kaja 15.08.2017 v 13:46 Tak to je naozaj veľmi dobrá správa, úprimne aj som si myslela, že to skončí nejak takto. Dúfam, že už sa to uzavrie a nebude sa o tom už hovoriť, určite to pre nich nebolo príjemné celý týždeň to riešiť...


 • Ivet 15.08.2017 v 16:39 Ahoj :) na mém blogu právě nalezneš vyhodnocení kontroly affs. Ráda bych ti poděkovala, že ses zapsal/a a samozřejmě nadále zůstáváš mezi mými spřátelenými blogy. Zároveň se omlouvám za mou dlouhodobou aktivitu, kterou se ti budu snažit co nejlépe vynahradit. Na blogu už jsem opět plně aktivní. Taky se omlouvám za zkopírovanou zprávu, která je informativní a momentálně se netýká tvého článku. Děkuji za pochopení. Přeji hezký zbytek prázdnin.
  http://fandemi-daily.blog.cz/1708/vyhodnoceni-kontroly-a-naberu-affs-spring-summer-2017


 • taylorswift.infoblog.sk 15.08.2017 v 19:20 áno našťastie to celé dobre dopadlo.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?