Taylor Swift fan-sitedaily blog

Monochromatic

Publikované 04.02.2017 v 10:21 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 70x

Myslím si o sebe že som taký veselý človek, ktorý má rád farby. Ale práve teraz rozmýšľam v čiernobielej. Takže dnes uvažovanie a kalendár v čiernej a bielej farbe.


Niekedy život nepotrebuje farby. A aj tak sa zdá že je to v poriadku. Vtedy keď padá sneh a všetko je tak krásne biele, že cítite že to stačí. Všetko je krásne a pokojné a už nepotrebujete nič viac. Len ten biely sneh.Alebo naopak- keď ste také unavené, zničené a v depresii, že ani nechcete vidieť farby a zmôžete sa len na tmavé tričko. Vtedy je pre vás všetko čierne a kvôli smútku nevidíte nič pozitívne.Hej, taký je život. Je normálne že sa musia striedať dobré a zlé časy. Ale niekdy rozlišovanie medzi dobrými a zlými vecami ktoré zažívame nie je také ľahké. Keď sa máte rozhodnúť a neviete čo bude správne, ku ktorej strane sa prikloniť.V rozprávkach sú väčšinou tí zlí stvárnení škaredou tvárou a tak je jasné kde je dobro, ktoré v príbehoch víťazí. Ale naozaj je ťažšie vidieť v normálnych situáciach toho kto má pravdu. Je horšie spraviť reálne rozhodnutie tak, aby ste to neskôr nemuseli ľutovať. Vtedy by bolo fajn vidieť v čiernobielej aby nám hneď bolo jasné čo je pozitívne a čo nie.Ďalšia vec čo ma napadla v tejto súvislosti sú čiernobiele filmy. Sú síce bez farieb, ale aj tak do nich dali ich tvorcovia napätie, zápletky, humor, dramatickosť, či závisť a lásku. Všetko čo má film mať a nič mu nechýba. Len tá farba.Je zaujímavé v monochoratickej jednotvárnosti nachádzať odtiene a kontrasty. A je umením v skutočnom živote konať bez kompromisov. Priznať si farbu, ako sa hovorí a to buď bielu, alebo čiernu- hovoriť na rovinu áno, alebo nie. Nič medzi tým, len vlastný názor.

postimage

Aby som seba aj vás nezamotala ešte viac do myšlienok, myslím že je čas ukončiť môj článok a ukázať vám nový kalendárik na mesiac február. Ten najkratší mesiac v roku. Nech je pre vás pekný a nech v ňom dokážete hľadať čo je správne.
Iz

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • kaja 04.02.2017 v 13:26 Krásna úvaha, úplne mi to pripomenulo nejakú slohovú prácu :) Kalendár vyzerá veľmi elegantne a tá čierno biela fotka Taylor sa tam strašne hodí :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?