Taylor Swift fan-sitedaily blog

Na 6. album by sme sa mohli tešiť už na jeseň?!

Publikované 14.05.2017 v 09:35 v kategórii News, prečítané: 110x

V prvom rade, sa vám chcem ospravedlniť za moju neaktivitu, ale čas maturít sa neúprosne blíži. Momentálne nebudem ani obiehať affs ešte do konca týždňa. No poďme teraz k samostnému článku o pripravovaných hudobných materiáloch Taylor, na ktorý ste určite všetci zvedaví!

OBMEDZENÉ OBIEHANIE AFFS!

Postupne sa o Taylor začínajú zaujímať časopisy a hľadajú informácie čo sa s ňou deje. Už aj časopis People potvrdil, že Taylor sa pripravuje na návrat do hudobného priemyslu na konci tohto roka.
Pozrite sa na nasledujúce preklad článku:
"Taylor sa úmyselne rozhodla stratiť z očí verejnosti," hovorí zdroj. "Cítila sa ako exponát na očiach verejnosti a podobné veci sa takmer vymkli kontrole. Momentálne si užíva súkromia a je uzavretá do seba, pretože ju to robí šťastnou. "
Hoci predtým vydávala albumy každé dva roky, Tay v roku 2016 povedala pre Vogue toto: "Budem môcť žiť svoj život trocha bez tlaku, ktorý na mňa prichádza aby som mohla niečo vytvárať a zamerať sa na niektoré krátkodobé ciele, ako napríklad naučiť sa robiť "Dobrý nápoj" a získanie certifikátu CPR.
Taktiež časopis US Weekly informoval, že Taylor momentálne oddychuje a pracuje na niečom novom:
"Snažila sa vyhnúť médiám," vysvetľuje blízky zdroj Taylor.
Ďalší zdroj taktiež potvrdzuje, že TayTay sa pripravuje na jej veľký návrat: "Taylor už niekoľko mesiacov ticho nahráva novú hudbu," hovorí zdroj. "Posnaží sa album vydať na jeseň. Je pravda, že svoje plány zachováva v súkromí." Zdroj tiež potvrdil, že Taylor zostáva u popovej hudby: "Pokračuje po popovej ceste," hovorí, "pretože 1989 zožal obrovský úspech a fanúšikov to skutočne tiahlo k tomuto albumu." Zdroj pokračuje: "Ona vie, že je tu určitá požiadavka na nové album a skutočne sa začala sústreďovať na to, aby to pre fanúšikov vytvorila. Je práve nadšená návratom späť.

Kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Sarah 14.05.2017 v 19:07 Zas ďalšia super správa, pekne si to spracovala,:)
  Akurát to "už" na jeseň mi príde byť ešte veľmi daleko.. Aj ked čas ide ako voda... tak sa máme na čo tešiť :)


 • Tina 16.05.2017 v 19:30 Ďalšia správa, ktorá ma dnes neskutočne potešila a zdvihla mi náladu. Som strašne zvedavá a nedočkavá na novú hudbu, to čakanie bude stáť určite za to :)

  Skoro som zabudla, že tento rok maturuješ. Prajem Ti veľa šťastia a hlavne osvieženú pamäť, aby si si na všetko spomenula a nenechala sa ovplyvniť stresom :)


 • Steeeva 16.05.2017 v 20:03 jasnačka to je v poriadku len sa pekne pripravuj aby ti to potom všetko dobre dopadlo a hlavne aby si z toho nemala obrovský stres, ako je to ľahké povedať tomu ktorý si tým ešte neprešiel ale v poho, keď sa pripravíš bude to v pohode a ktomu eštte keď natrafíš nav poho učiteľa tak to je skvelá kombinácia :DDDDD
  mno tak to je skvelé, že sa ho dočkáme takto na jeseň, mno a ani sa jej nečudujem, že sa potrebovala strašiť lebo to mala perné a nechceli jej dať pokoj, tak som teda veľmi zvedavá :)


 • Zuzi 17.05.2017 v 22:58 Já doufám a věřím, že vše ohledně jejího alba je pravda a ještě letos se ho dočkáme :) Cítím, že bude skvělé a možná ještě lepší, jak ta předešlá alba :)♥ A co se týče obíhání, tak si s tím hlavu nelámej.. maturita je mnohem důležitější a přeji ti hodně štěstí♥


 • Ivet 03.06.2017 v 21:05 Taylor je jedna z nejúspěšnějších celebrit a není divu, že si chce dát oddych a snaží si co nejvíce teď zachovat soukromí a neobjevuje se na akcích. Určitě také tvrdě pracuje na novém albu, na které se neskutečně těším, je fajn, že zůstává u popu a i tímto směrem se bude její nová tvorba ubírat. Doufám, že vydá ještě letos album. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?