Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nahoď sa na jeseň ako Taylor!

Publikované 25.09.2016 v 11:58 v kategórii Fashion s Taylor, prečítané: 158x

Jeseň už je takmer v plnom prúde a začína hýriť všetkými farbami a rovnako tak musí teraz vyzerať aj Taylorin šatník a pravdepodobne aj viacerých z nás. O čom určite niet pochýb je to, že Taylor sa s farbami zo svojho šatníka vie naozaj vyhrať. V tomto článku vám dnes prinesiem pár užitočných rád a typov ako sa obliecť na jeseň podľa nášho obľúbeného idola.

Pri nasledujucom outfite hrá veľkú úlohu kombinácia farieb a divokosť, ktorú Tay prináša s tmavočervenými perami a veľkými slnečnými okuliarmi, čo mi tak trochu pripomína najnovšie trendy 70 -tych rokov.
Prvé čo ma na outfite zaujalo je na prvý pohľad tričko čo je práve naopak  teraz veľmi populárne dámske body. U nás som tiež hľadala niečo podobné a našla som v českom e-shope TU a na slovenskom TU a TU celkom podobné body na ten istý štýl akurát čiernobiele ale aj to by sa dalo parádne skombinovať napríklad s čiernou sukňou.
Ku zvolenému body si musíme vybrať najlepšie nejakú tú sukňu. Taylor si vybrala konkrétne tmavofialovú čo bol naozaj fantastický výber. U nás som našla tmavofialovú sukňu iba v českom e-shope, ktorá sa tak ako najviac podobala TU a u nás iba čiernu TU, ktorú by sme ale mohli fantasticky zladiť s vyššie spomínaným čiernobielym body.
Kabelka samozrejme nesmie chýbať. Páči sa mi hnedá jesenná farba, ktorá k outfitu neodmysliteľne patrí. Takýchto mini kabeliek je naozaj veľmi veľa a vybrala som teda tie čo sa mi tak najviac podobali Taylorinej (aj keď sú dosť drahé určite v kamenných obchodoch by ste našli aj lacnejšie) na slovenskom e-shope TU a na českom TU.
Páči sa mi ako s kabelkou zladila aj semišové lodičky. Pátrala som po takých aj u nás a na slovenskom e-shope sú podobné TU a v českom TU.
Nesmieme zabudnúť ani na okuliare, ktoré dodávajú finálny vzhľad celkovému oufitu. Taylor mala konkrétne na sebe okuliare značky MICHAEL KORS, ktoré dodávajú vzhľad 70. rokov. Okuliare môžete najlepšie nájsť podľa vlastného výberu na slovenskom e-shope TU a v českom TU

Na začiatku som spomínala ešte rúž, ktorý perfektne dotvoril celý outfit. Taylor používa rada rúže od MAC-u tak som sa rozhodla nájsť podobné na slovenskom e-shope TU a na českom TU.

Dúfam, že ste si v článku niečo našli čo sa vám zapáčilo a možno vás inšpirovalo!  ♥ 


Komentáre

Celkom 8 kometárov

 • Tina 25.09.2016 v 18:44 Taylor má svoj štýl obliekania, s ktorým určite vyniká medzi ostatnými a robí ju hviezdou, keď niekam príde. Nesnaží sa ním ani nejako zaujať, nosí to, v čom sa cíti pohodlne a čo sa jej páči, pre mňa je toto veľmi pekný outfit, ktorému nič nechýba :)


 • Steeeva 26.09.2016 v 16:27 je skvelé ako si dáš prácu s tým aby si niečo podobné našla čo je od teba skvelé :) a vybrala si naozaj dobre hlavne to body a sukňa sa mi dosť páčia :)


 • taylorswift.infoblog.sk 26.09.2016 v 16:47 Zaberie to tak 2 hoďky ale na výsledku článku si dám záležať a som rada, že sa ti to páči. :)


 • AshleyInka 26.09.2016 v 17:34 Panejo, tak tento oufík je opravdu úžasný. Taylor to nesmírně moc sluší. Nejvíc se mě líbí ta sukne, panejo, kdybych byla tak hubená tak si ji hned pořidím :) Tento článek je opravdu velmi povedený, i když ti to zabere dvě hodiny tak to stojí opravdu za to .)


 • J. 27.09.2016 v 11:36 To by ma fakt nenapadlo že je to body a nie tričko ! Sukňa je podľa mňa skôr bordová ako fialová, čo sa v tejto sezóne určite hodí a kabelka sa mi tiež páči. Akurát tie boty, nechápem ako v takých vyskokých môže normálne chodiť pri tom aká je Taylor vysoká !


 • Ivet 20.11.2016 v 21:47 Tento outfit Taylor strašně moc sluší. Hlavně ty barvy jí moc sedí a vypadá fantasticky. Tento outfit vypadá typicky podzimní a je to krásná inspirace k oblékání. Mě se moc líbí ta sukně a sluneční brýle.


 • Iwuš 08.12.2016 v 02:04 Vypadá hrozně a ty prsa k ní nejdou, hezčí byla s přírodníma.


 • taylorswift.infoblog.sk 08.12.2016 v 20:02 Iwuš Tay nemá plastiku, nosí push-upky! ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?