Taylor Swift fan-sitedaily blog

Narodeninový layout

Publikované 11.12.2016 v 21:52 v kategórii Uncacorized, prečítané: 120x

Spokojnosť:50% / Layout by me

Tento týždeň sa ponesie v takom narodeninovom duchu o čom svedčí aj názov rubriky (Narodeninový týždeň). Ako takým štartom do tohto týždňa by sme mohli začať troška blogovou atmosférou a celkovým vzhľadom. Rozhodla som sa teda, že zmením na tento týždeň layout.

A pýtate sa prečo?

Ja si myslím, že tým bystrejším z vás to už došlo!

Tento týždeň bude zároveň aj týždňom prekvapení, takže sem určite zavítajte každý deň aby ste boli prvým, ktorý sa zapojí do nejakej zaujímavej súťaže!

 

 

No poďme teda späť k layoutu. Vybrala som opäť ako podklad červenú farbu, pretože si myslím, že je to taká fajn párty-vianočná farba, ktorá sa k tomuto obdobiu jednoducho hodí! Ďalej som si do hornej časti layoutu našla zopár kresieb Taylor, ktoré som akoby preniesla na papier ako nakreslené. (Veďľa Taylor vzadu stojí Selena keby ste nevedeli. Prišlo mi hlúpe to tam dať bez nej, keďže na kresbe sú spoločne). 

Celkovo som s týmto výtvorom spokojná a myslím si, že mi to celkom aj vyšlo.


Tešíte sa na tento narodeninový týždeň? 

Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 12.12.2016 v 18:31 Layout se mi nesmírně líbí, působí na mě Váočním dojmem, a hlavně i správně narozeninový, už jsem moc zvědavá, co jsi si pro nás připravila :)


 • dlovatosource 12.12.2016 v 20:21 Layout je nádherný ♥ A jsem moc zvědavá na soutěže ! :)


 • Uthande 12.12.2016 v 21:59 Layout je super. Má i narozeninový i vánoční nádech. Moc se ti povedl. Určitě se pokusím během tohoto týdne alespoň jednou sem přijít a užít si to tu. Možná se i zapojím do některé té tvé soutěžě :)


 • AshleyInka 14.12.2016 v 13:07 Lay je naprosto překrásný. Je tu velmi přjemná atmosféra a moc gratuluji k narozeninám. Za ty dva roky si tento blog každý oblíbil a obzvlášť tebe. Jsi naprosto skvělá adminka a jsem ráda, že bloguješ právě o Taylor ♥ Nicméně se strašně moc těším na tvé soutěže. Doufám, že je včas stihnu :)


 • Ivet 14.12.2016 v 14:09 Páni. Layout se ti neskutečně povedl. Mě se moc líbí. Nechápu jak můžeš být spokojená pouze na 50%. Vždyť je dokonalý. Mě se moc líbí jak si zvolila ty namalované fotky a dokonce tam nechala i Selenu. Moc pěkná práce. :))


 • taylorswift.infoblog.sk 14.12.2016 v 16:54 Ďakujem som rada, že sa vám páči! Ja s ním až tak spokojná nie som a rozhodne budem grafike venovať viac času pretože to chcem zdokonaliť! Ale naozaj veľmi pekne ďakujem za milé komentáre. ☺


 • Hannah 17.12.2016 v 20:46 layout je moc krásný! Povedl se ti :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?