Taylor Swift fan-sitedaily blog

Narodeniny Taylor a 3 narodeniny blogu+vysvetlenie neaktivity

Publikované 16.12.2017 v 22:48 v kategórii From me, prečítané: 78x

14.12.2017 tento blog oslávil svoje 3 narodeniny. Môžem s kľudom, istotou a nadšením povedať, že je ďalší úspešný rok s týmto blogom za nami. V prvom rade chcem poďakovať vám drahí návštevníci pretože si veľmi vážim každú jednu osôbku, ktorá sem príde a zanechá komentár a svojim affkám, ktorí sú posledných pár mesiacov naozaj úžasní a nezanevreli na tento blog hoci už tak často neobieham. Počas tohto roku sa toho na blogu riešilo veľa. Či už to bola nekonečne dlhá kauza s rádiovým DJom, ktorá sa chvalabohu skončila úspešne alebo sa riešilo takmer celý rok dlho očakávané album Reputation, ktoré si konečne môžeme kúpiť. Na blogu pribudli rubriky ako Swiftie Shop a About Us no a taktiež som založila instagram fanpage - taylorswiftczsk - na ktorej nájdete vždy aj nejaké tie novinky naviac.
tumblr_p0ssd9Msaw1tdaqaro4_400.gif
Asi by som rovno mala nadviazať na moju neaktivitu, ktorú som spomenula aj v nadpise článku. Je mi bohužiaľ ľúto, no na blog mám čím ďalej tým menej času. Pádnym dôvodom je škola. Ako určite viete, teraz na výškach začína skúškové a zápočty no a chcem všetko spraviť čo najskôr a samozrejme úspešne. To sa všetko stíhať nedá a preto musel ísť blog stranou. Ja to však dlho bez blogovania nevydržím a vždy, keď vidím niečo s Taylor musím sa o to podeliť s vami.

Čo sa týka nového layoutu tak sa na ňom pracuje. Pracujem na zimnom a vianočnom, ktorý by ste mali na blogu vidieť už vo štvrtok. A prečo tak neskoro? Pretože do štvrtka ma čakajú ešte skúšky.
Verím, že budete trpezliví!

tumblr_p0rwev1SuZ1rqz9syo3_400.giftumblr_p0rwev1SuZ1rqz9syo2_400.gif

No vráťme sa ku tej veselšej časti a tou boli Taylorine narodeniny. Taylor 13.12. oslávila svoje krásne 28. narodeniny. Je fakt neskutočné ako ten čas letí. Keď si predstavím, že som ju začala intenzívne počúvať zhruba, keď mala 19 rokov (čo je teraz môj vek :D). Taylor sa v šoubiznise pohybuje už 11 rokov a za tie roky sa jej konečne podaril prelomový moment a to oddeliť súkromie od pracovného života. Svoj vzťah a ani priateľstvá či rodinu nijak nemedializuje, a na svojich sociálnych sieťach pridáva len veci súvisiace s jej prácou. Chcela by som jej popriať všetko len a len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia, lásky, úspechov v profesijnom či v osobnom živote, verných fanúšikov! Urobila obrovský vplyv na svet!! ♥


Na záver už chcem len dodať, že pevne verím v to, že to spolu vydržíme aj ďalší rok, že vás sem príde ešte viac ako doteraz, a tento blog sa dožije aj svojich štvrtých narodenín! :) Čo myslíte, podarí sa nám to? :) Ja verím, že áno a nechcem to určite vzdať. Verím, že blog si zamilovalo veľa ľudí, ktorí si články radi prečítajú!♥

Ľúbim vás a zajtra sa vidíme pri ďalšom článku!

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Hannah 20.12.2017 v 10:52 za prvé, dodatečně vše nejlepší k narozeninám blogu! můj teď slaví 10 let!

  S tou neaktivitou to chápu, také jsem to zažila a ani já teď moc neobíhám.


 • crazy-cloverleaf 20.12.2017 v 11:45 Dodatečně všechno nejlepší k blogovým narozeninám!
  S tou neaktivitou tě naprosto chápu.
  Sama už na blog nemám tolik čas a teď jsem ani AFFS vůbec neobíhala. :(
  Ale tvůj blog mám moc ráda, i Taylor mám moc ráda, a proto doufám, že spolu určitě ještě aspoň další jeden rok dáme. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?