Taylor Swift fan-sitedaily blog

New Year's day, 2018 is comming

Publikované 31.12.2017 v 11:40 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 73x

Tak Swifties, končí rok 2017 a je tu ďalší rok, ktorý bude mať tento raz na konci osmičku.
Za uplynulý rok ste toto určite veľa zažili a čo sa týka Taylor, tak myslím že pre ňu to bol dosť úspešný rok. Prajem jej aby robila naďalej dobrú hudbu ktorá nás bude baviť a vám tiež veľa úspechov a zdravia.
V tomto príspevku som pre vás pripravila taký koncoročno-novoročný mix. Tak nech sa páči...

ZVYKY
V každej rodine sú nejaké zvyky ku sviatkom, jednak tie klasické a potom tie ktoré sa časom vytvoria. Napríklad večerok, slávnostná večera, vlastný ohňostroj, prianie pre členov rodiny, alebo novočoný bozk. A rôzne zvyky sú aj vo svete. Napadlo ma napísať o Silvestri v new Yorku, keďže Taylor je z Ameriky a miluje toto mesto. Na Time Square sa každý rok na Silvestra schádza množstvo ľudí aby spolu oslávili záver roka. Na námestí je program a pred pol nocou všetci sledujú ako spadne guľa. Ide o veľkú svietiacu guľu, ktorá sa spúšťa po hrubej tyči spolu s odpočítavaním posledných sekúnd roka. A keď spadne začne veľký ohňostroj.

TAYLOR
Nadviažem na predchádzajúci odsek, kedže aj Taylor bola dva krát súčasťou večerného programu na Time Square. Najprv v roku 2012, kedy sa slávil príchod nového roka 2013. Tay vtedy povedala. "Všade je číslo 13, to je perfektné!" Samozrejme je vám jasné že 13tka je Taylorine číslo, takže to muselo byť naozaj milé a symbolické.Ako speváčka sa predviedla na "New Year’s Rockin’ Eve with Ryan Seacrest" aj na nový rok 2015. Vtedy k jej slovám počas vystúpenia patrili aj tieto vety: “Vie, že v roku 2014 ste mali vo svojom živote veci ktoré vás hnevali, veci, ktoré sa vám dostali pod kožu, to čo niekto povedal, alebo čím vás zranil. Ale teraz je čas, New York... Chcem vás videiť ako to všetko zo seba strasiete!” Taylor vtedy narážala na jej vtedajší veľký hit Shake it Off, ale tento odkaz je určite aktuálny stále.(justjaredjr.com/)

FASHION
Stačí sa pozrieť do výkladu ktorého koľvek ochodu s oblečením a je jasné že na sviatky sa vracia glamour štýl so všetkým čo k tomu patrí. Takže na Vianoce a na Silvestra nesmú chýbať trblietky, elegantné šaty, alebo blúzky, klasická čierna a lesklé doplnky. Na nejkaý ten outfit sa môžte inšpirovať aj od Taylor. Na posledných vystúpeniach ktoré mala- teda prvých Reputation koncertov tvorili jej look vždy krátke čierne nohavice voľnejšieho strihu a oversize lesklé tričko.(2.hm.com/sk_sk/)

MUSIC
A nedá mi aby som nenapísala o novej piesni, samozrejme myslím na New year's day. Tento song je novom CD Reputation a vyšli k nej dve videá- jedno ako Taylor krá na klavíri fanúšikom cez Secret Session a druhé je z vystúpenia v šou Jimmyho Fallona. Je to krásna pieseň, určite si ju na Nový rok pustite.

Toľko na tento rok odomňa, vďaka že čítate moje príspevky, dúfam že aj budúci rok bude o čom písať a zostanete nám verní.
Ešte raz všetko dobré, s láskou Izabel.

A nakoniec som pre vás ešte našla obrázky s témou piesne New Year's eve. Môžte si podľa nich spraviť nejaké DIY, alebo si ich nastaviť na pozadie na mobile.
e9c46db20b4dfc69dcb33b5e46f69a52 f53ebabf97ff40905bb84c5ae20cc302_1

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Vikina 31.12.2017 v 16:58 Prajem zábavného Silvestra a šťastný nový rok :)


 • Steeeva 01.01.2018 v 12:25 ja ti tiež prajem Šťastný nový rok :), dúfam, že si si to náramne užila:) a všetko prebehlo podľa tvojich predstáv, to s tou spúšťajúcou guľou je super, páči sa mi to, je to pekná tradícia


 • Ivet 05.01.2018 v 18:05 Krásně jsi obohatila článek k přivítání nového roku o nějaké zajímavosti. Rozhodně jsem si čtení užila. Písnička New year's day je překrásná a je skvělé, že nahrála nějakou takovou typickou pro nový rok. Dodatečně ti přeji krásný a hlavně úspěšný rok 2018. Prožij ho co nejlépe. :)


 • Zuzi 29.01.2018 v 21:52 Dodatečně bych vám ráda popřála hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a plno úspěchů v novém roce a ať se vám jen daří :)♥


 • Izabel 30.01.2018 v 14:14 Vďaka za krásne a milé komentáre dievčatá!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?