Taylor Swift fan-sitedaily blog

Not a lot...

Publikované 07.08.2017 v 08:45 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 82x

Ahojte Swifties, včera ma napadlo, že sa teraz celkom hodí ten nápis z trička z klipu 22. Zdá sa že momentálne sa "nie veľa deje v tejto chvíli".
Okolo Taylor je skôr ticho. Žiadne titulky časopisov, správy o tom, že by sa vláčila z divnými chlapmi, alebo sa vrátila opitá domov. Žiadne škandály a trapasy. Ale to nevadí. Pri tom, ako sa okolo nej stále točia paparatzzi a médiá sledujú každý jej krok je pre ňu lepšie, keď sa o nej moc nepíše v bulvári.
Neznamená to však, že to vaše leto nemôže byť jedna veľká párty. Tak ako v klipe "22" s tou pravou letnou atmosférou. Nesledujte celebrity až príliš. Nenechajte si ujsť svoj čas na nové zážitky premýšľaním nad tým čo asi robí niekto iný.A keď naopak vidíte ako si iní užívajú a vy na to zrovna nemáte čas ani peniaze, tak mu to doprajte a nezávidte. Aj na vás sa raz dostane. Neidealizujte si príliš ľudí, lebo každý robí chyby. Neberte ani známe osobnosti ako hviezdy na ktoré sa musíte nevyhnutne podobať. Žite v súčastnosti, pre konkrétne chvíle a tak, ako sa najlepšie dá.

Ak máte instagram, a ešte nesledujete náš blog, tak to určite napravte! Je pekne aktualizovaný a vždy tam nájdete niečo zaujímavé. Instagramový účet blogu sa volá "taylorswiftczsk".
A ak sa vám bude niekedy zdať, že zrovna nevychádzajú na blogu žiadne nové články, kľudne si pozrite tie staré. veď na to, čo je nám blízke radi spomíname. Napríklad staré fotky, alebo dobrý film, ktorý sme dávno nevideli. Tak si skúste niekedy prejsť na články napríklad z minulého leta. Pripomenúť si novinky alebo pozieť príspevky z nápadmi a módou.

Ak ešt nemáte stiahnutý a uložený kalendárik na august, tak ho nájdete v rubrike From Swiftie to Swifties, v článku Slovko k letu.

No a ak ste si ešte nestihli pozrieť novú rubriku, tak si kliknite na kontakt/about. Môžte tam písať svoje otázky, alebo si prečítať kto pre vás vlastne tento blog tvorí.


Verím že si tento blog vždy radi pozeráte a že ho máte radi tak ako my :) Je ale napríklad niečo, čo sa vám sem nehodí, alebo čo by ste naopak privítali ? Vaše vyjadrenia kľudne napíšte dole do komentu.

Určite je vám známe, že Taylor je dobrou priateľkou Eda Sheerana.. no a viete, že Ed Sheeran bude mať budúci rok koncert vo Viedni? Bude to v rámci európskej časti jeho Divided tour. Lístky sa dajú objednať v cene od 60€. Ak už tie svoje máte, napíšte do komentáru ako veľmi sa na koncert tešíte :)

Tak vám ešte prajem krásne leto, nech už ho trávite kdekoľvek. Ak pracujete, užite si tú trochu času voľna, ktorá vám zostane, a ak máte prázdniny, ešte v nich stihnite zažiť veľa zážitkov, preskúmať nové miesta a tešiť sa zo svojimi blízkymi.
Toľko zatiaľ odomňa, s láskou Izabel.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Steeeva 08.08.2017 v 08:51 ha tak peniaze by až taký problém neboli len ten čas mi akosi teraz chýba ;DDDDD, inak by to bolo super, na stranky sa určite pozriem mno a na Eda by som teda chcela ísť ale to je mi tak vzdialené :D no uvidí sa


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?