Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nová fotka pre AT&T, Camila Cabello a Megan Mckenna o Tayloriných songoch

Publikované 12.02.2018 v 13:32 v kategórii Short News, prečítané: 75x

Dnešný blogový príspevok som sa rozhodla zhrnúť do rubriky Short News. Na internete som našla zopár zaujímavých noviniek okolo Taylor za posledných pár dní a tak som sa to rozhodla zhrnúť ich do jedného článku. Verím, že to bude takto prehľadnejšie a dosť bolo vykecávania, poďme rovno na to:

 • Camila Cabello menovala pieseň ‘Hey Stephen’ ako jednu z piesní soundtrackov jej života. Popri Taylor sa v Camilinom zozname objavil aj Ed Sheeran alebo popová ikona Michael Jackson.
  V časti 0:52 začína Camila hovoriť o Taylor.

 • Ďalej tu mám Megan Mckenna, ktorá si zahrala hru 'Finish The Lyrics'! Musím však povedať, že najlepšie jej išiel práve country hit (Love Story) pri ktorom povedala: "Mám asi tak 3 milióny albumov od Taylor Swift v mojom aute."

 • Včera sa objavila aj nová exkluzívna fotografia pre AT&T, s ktorou má Taylor rozbehnutý projekt Taylor Swift NOW. Som zvedavá či sa nejaké nové veci pre TSN objavia. Nedávno to bola séria Making the Song a som zvedavá či s niečím novým Tay príde. Podľa mňa sa so začiatkom turné objavia nejaké zábery z koncertov niečo ako BTS koncerts.
klikni na fotku pre zobrazenie v plnom rozlíšení

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Michaela 13.02.2018 v 18:05 Camilu rám rada, milé že sa tak pozitívne vyjadrila o Taylor :)
  A tá fotka pre Taylor Swift Now je fakt pekné, akurát mi príde až príliš vyretušovaná..


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?