Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nové piesne od Taylor na Spotify!

Publikované 14.04.2018 v 21:05 v kategórii News, prečítané: 39x

Taylor včera prostredníctvom streamingovej služby Spotify zverejnila dva nádherné cover songy:
Jeden je akustická verzia piesne “Delicate” a druhá skladba je cover od Earth, Wind & Fire’s a ich pieseň “September.”
Oba songy si môžeš vypočuť práve teraz:

Taylor o Delicate: 
“Každý krok vpred ku tej osobe nás desí, ale zároveň nás vzrušuje. Delicate je o balance medzi strachom a náhleným, dúfajúc, že to bude skutočne stáť za to.”
"Delicate je pieseň o zraniteľnosti, ktorá sa okamžite prejaví v každom z nás, v momente, keď stretneme niekoho, koho by sme mohli mať radi. Myslíme na všetko, čo by o nás mohol počuť, každý dôvod, prečo by nás nechcel."
Co-writer piesne ‘September’ Allee Willis na Taylorin cover následne zareagoval: "September bol môj prvý hit a obľúbený song, z ktorého som bol nadšený, že môžem byť súčasťou. Taylor Swift je úplná čerešnička na torte emocionálnej a šťastnej zmrzliny s ovocím." 
Samotné Spotify: 
“Taylor povedala, že si vybrala práve skladbu ‘September’ z citových dôvodov. Vždy milovala klasické tóny od Earth, Wind & Fire, a poznamenala, že mesiac september je obzvlášť zmysluplný pre jeden z jej vzťahov."

Fotky z nahrávania:
001_1

002

003

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 17.04.2018 v 20:01 pesnička Delicate je naozaj veľmi pekne spravená, mno a pesničku September mám veľmi rada a stiahnutú v mobile aby som ju mohla počúvať takže z toho mám radosť, že sa jej takto ujala ;)


 • Sizeer.sk 18.04.2018 v 13:09 Zajímavý blog :-)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?